2726
عنوان

مهاجرت کنم یا نه؟

500 بازدید | 32 پست

سلام

خانمها من دیگه مثل همه بریدم و دلم میخواد یه جایی زندگی کنم که برای حداقل های زندگی سختی نکشم سالها پیش پدرم قصد مهاجرت داشت ولی انجامش نداد و من همه ش افسوس میخورم که ای کاش همون موقع رفته بودیم

از طرفی دلم میخواد بچه هام با ارامش بزرگ بشن و بهترین امکانات رو داشته باشن از طرفی دلم برای پدر مادرم به شدت تنگ میشه 

واقعا حال بدی دارم و نمیدونم چه طور میتونم بهترین تصمیم رو بگیرم!😔

اگ‌پول داری برو نمون

من ک بخاطر نداشتن پول موندم

وزن شروع ۷۰.             وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱۵/۱/۱۴۰۳   یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

پدر و مادرتم با خودت ببر

اگه بچه طلاقید خوشحال باشید شماوضعیتتون بهتر از کساییه كه مادر پدرشون باید طلاق میگرفتن و نگرفتن️‏ تو بیمارستان به چرت بودن دنیا پی میبری یه نفرو میارن ده بار خودکشی کرده یه قدم اونورتر یه نفر واسه ده روز بیشتر زنده موندن داره میجنگه. کاظم بهمنی یه بیت شعر داره که معشوقش رو به روح خودش تشبیه می کنه، و می خواد بهش بگه نرو.میگه: "روح برخواسته از من ته این کوچه بایست، بیش از این دور شوی از بدنم می میروم." مرگ به مردن نیست، آدم‌ها وقتی می‌میرن که دلیلی برای زنده موندن نداشته باشن. تو صبور نیستی، مجبوری. ‏من از دو تا چیز متنفرم واقعاً. اعتماد به نفس نداشتن آدمای لایق، باهوش و فهمیده. و از اون طرف اعتماد به نفس نفرت‌انگیز احمق‌ها و متوهم‌ها. امیدوارم هرکی چوب سادگیشو خورده یه روزی ام نون دلشو بخوره آدم همیشه به یکی احتیاج داره تا باهاش در مورد همه چیز همونجوری حرف بزنه که با خودش حرف میزنه. بعدها برای هیچکدوم از بهانه های امروز، به خودت حق نمیدی. به تاپیک آرزوهام سر بزنید میتونید آرزوهاتون رو بگید دقیقا یک سال بعدش پیاپتون رو ریپلای میکنم بگید به آرزوهاتون رسیدید یا نه
اگ‌پول داری برو نمون من ک بخاطر نداشتن پول موندم

بهت افتخار میکنم😊💚🌻

💎تو قوی ترین زنی هستی که تو این سایت دیدم💎

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
2706