2726
عنوان

خارج نشینها یا اونهایی که زبانشون عالیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1145 بازدید | 29 پست
بریتیش برای ما که از اول تو موسسه های با اکسنت امریکن خوندیم خیلی نامفهوم و سخته.  مثلا به تیچ ...

اره کلا ر رو نمیگن😁

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو چطور کار کردی خودت؟استادت کیه؟

خودم خییلی خوندم 

فیلم دیدم کلیپ دیدم

همسرم عالی آن با ایشون تو خونه صحبت می‌کردم ایشون به نوعی استادانه آموزش داد

الانم خارج کشورم از طریق آنلاین استاد امریکن گرفتم که ارتقا بده زبانمو

بریتیش برای ما که از اول تو موسسه های با اکسنت امریکن خوندیم خیلی نامفهوم و سخته.  مثلا به تیچ ...

فقط لهجه سریال peaky blinder😍😍😍😍لعنیتا میگن   foo.

........linda   عاشق‌لهجشونم‌

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2728
خودم خییلی خوندم  فیلم دیدم کلیپ دیدم همسرم عالی آن با ایشون تو خونه صحبت می‌کردم ایشون به نو ...

سعی کن اهنگای الویس پرسلی و ادل و تیلور سویت بخونی برای تقویت اکسنت

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

مهمترین منبع برای یادگیری درست لهجه مورد نظر اینه که مرتب اخبار اون کشور رو گوش کنی. 

روز خوش

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
خودم خییلی خوندم  فیلم دیدم کلیپ دیدم همسرم عالی آن با ایشون تو خونه صحبت می‌کردم ایشون به نو ...

یعنی فقط با فیلم و کلیپ میشه زبان رو عالی کرد؟میشه دقیق بگی چقدر در روز کار کردی و دقیقا چیا رو؟ممنونم آخه من خیلی دنبالشم و الان دارم سریال زبان اصلی میبینم ولی نمیفهمم چی میگن 🙄

یعنی فقط با فیلم و کلیپ میشه زبان رو عالی کرد؟میشه دقیق بگی چقدر در روز کار کردی و دقیقا چیا رو؟ممنو ...

ببین من در کنارش گرامر رو یاد میگرفتم

کلمه حفظ میکردم

با خودم حرف میزدم

تعریف نشه کلا حافظه خوبی دارم البته ریاضیات اصصصلا خوب نیست ها 

انگیزه هم داشتم 

کلا چون تقلید صدا میتونم و حتی گاهی برای خودم و اطرافیان میخونم، میتونم لهجه رو هم از این طریق یاد بگیرم 

ولی اراده مهمترینه

2706