2737
2734

من خارج کشورم و زبانم رو دارم تقویت میکنم خوبه بی نقص نیست، اما خب میخوام عالی بشه

استاد آنلاین آمریکایی گرفتم،. باهم صحبت کردیم و اونم مثبت بود از صحبت کردن و دامنه لغات و لهجه م

حالا سوالم اینه لهجه بریتیش ساده تره یا امریکن؟ 

کدوم زیباتره؟ 

چون میخوام بگم رو لهجمم کار کنه

ممنون میشم راهنمایی کنید 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

من که عاشق بیریتیشم ولی مسلما امریکایی اسون تره و متدوال تر من با اینک عاشق لهجه بیریتیشم دارم لهجه امریکایی تقویت میکنم چون راحت تره ولی بیرینیش آواهای سخت تری داره

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

امریکن بهتره و ساده تره ولی بریتیش قشنگ تره😍

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤

بریتیش برای ما که از اول تو موسسه های با اکسنت امریکن خوندیم خیلی نامفهوم و سخته. 

مثلا به تیچِر یجورایی میگن تی چاع(ر)

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706