2733
2734

مامانم فوت کرده عمه و خاله هم کلا بی بخارن هیچی ،فقط مادرشوهرم هس اونم همش میگ نمیخواد ب خواهرت بگی بیاد بچه داره اذیت میشه 

خواهرم دوتا بچه داره یه هفت ساله یه یک ساله خودش دلش میخواد بیاد ب خواهر کوچیکم ک مجرده گفته ،خواهر کوچیکمم میاد پیشم ولی اون بچه میترسه بغل کنه میترسمم اگ ب خواهر بزرگم نگم بیاد دیگ مادرشوهرم کلا میره رو اعصابم بچه قبلیم خواهرم بود و کلی حرف میزد 

اگ نباشه ک دیگ هیچی  شما بودید میگفتیذ خواهرتون بیاد اگ بچه داشت ؟مادرشوهرم همش میگ بگو نیاد ناگفته نماند ک سر بچهراولمم کلا دوتا عقیده مخالف بودن ی روزم دعوا شد من کلی گریه کردم حالا توش موندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خدا مادرتو بیامرزه.انشالله بسلامتی زایمان کنی ببخشید که اینو اینجا میزارم اما خیلی مهمه https://www.ninisite.com/discussion/topic/5698738/تورو-خدا-این-تایپیکو-پر-بازدید-کنید-التماااااستون-میکنم-خواهش-میکنم-ازتون

2731

اره بگو 

با اون راحت تری تا مادر شوهرت

به خواهر کوچیکه بگو مواظب بچه های خواهر بزرگت باشه یا اگرم مشکلی نداره شوهرش چندروز نگهشون داره

فقط خدا میدونه چند بار گفتیم اصلا مهم نیست و بعدش زدیم زیر گریه ...
2738

من که راه دورم میدونم خرجا بالاست و اگه خواهرم بیاد شوهرش عزای شکم میگیره پس غذا چی بخورم

به خواهرم گفتم نمیخاد بیای لازم نیست

خواهرشوهرم میاد توی بیمارستان همرام و بعدش هم

مادرشوهرم آشپزی میکنه

خدایا واسه همه بهترینارو جفت و جور کن