2726

ادمایی که توی زندگیم بودن کسایی که واقعا عاشقم بودن واقعا واسه خوشحالیم همه کار میکردن رو به طرز عجیبی پس زدم و عاشق مردی شدم که برام ارزش قائل نیس.باهاش ازدواج کردم.دوران دوستی بهتر بود اما بعد ازدواج هرچی گذشت بدتر شد.توهین و تحقیر و تهمتی نمونده که ازش نشنیدم و چون ازدواج دوممه و پشتوانه ای ندارم هنوز مجبور شدم به سوختن و موندن.اما بین گریه هام وقتایی که به طرز وحشتناکی تحقیرم میکنه وقتایی که تا حد مرگ دارم به حال و روزم خودم زار میزنم اون ادما میان توی ذهنم.شاید اگه با اونا بودم هم غصه داشتم اما ازشون فقط خاطره ی خوب دارم.اینکه چقدر براشون حال دلم مهم بود و تحمل یه قطره اشکمو نداشتن.اینکه چقدر محکم بودن مثل یه کوه کنارم و اونموقع نمیفهمیدم.حس میکردم من خیلی خاصم که دوسم دارن انقدر.ولی عشق اونا ناب بود من یه ادم معمولی بودم.

قدر کسی که دوستون داره و حاضره براتون هرکاری بکنه رو بدونین.کسی که طاقت غمتون رو نداره.چون اگه قدرش رو ندونین یروزی میاد که دلتون برای تک تک لحظه هاتون کنار هم که دنیا دنیا عشق و ارزش بهتون میداد تنگ میشه.نزارین دیر بشه.حتی گاهی خیلی خیلی خیلی دیر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من همین و تاپیک زدم.ک کسی و ک دوست دارید انتخواب میکنید یا کسی ک دوست داره.اکثرا گفتن کسی ک دوسمون داره.الان به حرفشون رسیدم با تاپیکت

من همیشه با حرف همه موافقم چون این تنها راهیه ک میتونم ساکتشون کنم،تا دیگه حرفشونو ادامه ندن😏
من همین و تاپیک زدم.ک کسی و ک دوست دارید انتخواب میکنید یا کسی ک دوست داره.اکثرا گفتن کسی ک دوسمون د ...

منم اگه میتونستم برگردم صددرصد کسی که دوسم داره رو انتخاب میکردم.من طعم هردوشو چشیدم.زندگی با کسی که برات ارزشی قائل نیست مرگ تدریجیه

داستان زندگیت چقد شبیه داستان زندگی منه!! عزیزم گله نکن، من و تو داریم تاوان دلهایی رو میدیم که شکستیمشون ،چشمایی که گریون گذاشتیم...والان چشم خودمون گریون مونده، دنیادارمکافاته.من راضی ام ازاینکه دارم اینجوری مجازات میشم.حقمه.

اون عشاق ناب هم تو زندگی باید امتحان پس میدادن. شک نکن الان یک نفر به تو غبطه میخوره و قبلا عاشق شوه ...

درسته.خودمم همینو گفتم دوست گلم.حتما کنار اونا هم غصه هایی داشتم.ولی حس بی ارزش بودن و تحقیر مدامی که توی زندگیم دارم باعث میشه روزای قشنگم و خاطرات خوبم بیان توی ذهنم.ادمایی ‌که بخاطر بی تجربه بودنم پسشون زدم و ادمی که با ۱۷سال تفاون سنی و یه بچه انتخابش کردم که باوجود تمام اینا فقط حال بد و تحقیر برام مونده

2706