2726

ماهی بدون دوچرخه چیه؟

به بعضیام باس گفتی اونی که برات کف میکنه دلستره نه من😛😜😝                                                            ❤گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤                                                                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ماهی بدون دوچرخه چیه؟ 

منظورت ماهی بدون استخوونه؟

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
ماهی بدون دوچرخه چیه؟  منظورت ماهی بدون استخوونه؟

ینی هیچ نیازی بهش نداریم😕🍃

من آرزو میکنم "زنان"👸 نه بر "مردان" بلکه بر خودشان قدرت داشته باشند.💪🌼🍃
فقط این دوستانی که گفتن یعنی چی  ماهی به دوچرخه احتیاج داره؟ اگه دوچرخه نداشته باشه مشکلی برای ...

چشششم از این به بعد بیشتر فکر میکنیم

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
افرین

🤐🤐

ببخشید اون تاپیک مربوط به سیاهپوستا قفل شده مجبورم اینجا جوابتو بدم

من خودم مخالف نژادپرستی ام و از زدن اون تاپیک هم قصد نژادپرستی نداشتم فقط میخواستم ببینم چقدر نژادپرستی تو جامعمون رسوخ کرده و یه آمار نسبی دستم بیاد

البته قبول دارم تاپیکم زیاد درست نبود ولی خب چه میشه کرد؟ ما چه بخوایم چه نخوایم نژادپرستی تو کشورمون نسبت به سیاه ها و افغان ها و .... رواج داره متاسفانه 

عاشق افکار آدم ها باش نه خودشان
2706