2726

اگه دوس داشتین بخونین تایپک یکی مونده آخرم. خلاصش اینه تو مراسم خواستگاری داداشم شوهرم با داماد اینا گرم میگیره و میگه فلان وقت من تو کارواش کار می‌کردم ماشین شمارو شستم. داداشم ب اون یکی دامون میگه ب شوهرم بگه ول کنه بحث مجلس جای این حرفا نیس و اینکه خودشو کوچیک نکنه بگه بله آقای فلانی من برا شما ماشین شستم. این حرفم ب شوهر من برمیخوره و وقتی برگشتیم خونه کلی توپ تفنگ ک چرا گف و فلان برخورده بود بهش. بد منم برا خواهرم گفتم خواهرم ب داداشم گفته چرا شوهر سارا رو ناراحت کردی اونم بهم زنگ زد گف من قصد ناراحت کردنشو نداشتم فقط گفتم ینی مجلس جای این حرفا نیست و اینکه خودشو جلو باجناق من کوچیک نکنه بگه برات ماشین شستم. بهم گف ناراحت نشو دیگه کاری ب شوهرت ندارم دیگه حتی بهش نمیگم بالا چشت ابرو عه فقط تو ناراحت نشو آخه حاملم تا اینکه عصر من تایپک زدم دوستان گفتن بی خیال شو و ب شوهرت کارت نباش ولی عصر ی چیزی شد که....... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب بقیش ؟؟؟؟؟

حقیقت کُلفته ..!!..نمیره تو مُخای تَنگ🤞🤞 خسته  از  هوای  زندگیَم ،، میروم  با  خودم قدم بزنم ،،  میروم  از  خودم  رها  بشوم  ،، میروم  با  خودم بِهَم بزنم 🖤 
2728

امروز عصر خواهرم بهم گف امروز اومده بودن برا خرید و آزمایش خون ک همه حریداشونو کردن فقط کفش مونده برا عروسم ن و حلقه های ست اونام چ ن زیاد وقت نمی‌بره منم حاملم زیاد نمیتونم بگردم من برم ک مثلآ یدونه داداش داریم آرزوش نمونه بدلم و اینکه گف دخترش ک کلاس 2 امتحان داره من برم منم گفتم باش. آخر شب ینی همین نیم ساعت پیش ب همسرم گفتم  و گفتم فقط 3 ساعت یا 4 ساعت طول میکشه  دیدم خودشو زد ب خواب صداش زدم میگم چرا جواب نمیدی گف خوابیدم منم دیدم الکی میگه گفتم جوابمو بده بخواب از عصر نشستی پای گوشی تلویزیون الان 5 دیقه زمان حرف من شد خوابت میاد برگشت گفت.. 

نه نرو لازم نکرده گفتم زیاد وقت نمی‌بره تازه من دوست دارم برم برگشت گف لازم نیس گفتم ولی برادرم یدونه داداشمه من نرم خواهرم ک بچش امتحان داره کی بره لطفا بذا برم گف نمیخواد و فلان منم گفتم چیه مگه چی گفته ب اغاییت بر خورده بد کرده گفته خوتو کوچیک نکنی جلو کسی ک 1 ساعت باهاش آشنا شدی همه زندگیتو نگی تازشم انگار جلو جم گفته یواشکی ب شوهر خواهرم گفته اون گفته اون شب اونهمه بد بیراه بار برادرم کردی گفتم عصبی ناراحتی چیزی نگفتم ولی دیگه چته ی حرف ارزش نداره واس داداشم ارزش نذاشتی ننه بابام ارزش نذاشتی لااقل بخاطر منی ک زنتم میگفتی حالا که گفته بی خیال بخاطر سارا بگذرم پس چطو برادر من تو روزای خوب وبد من بالا سرمه منم دوس دارم برم وفلان  گفتم اینهمه سخت نگیر لج نکن و پل‌های پشت سرتو خراب نکن شاید یردزی مجبور شدی برگردی لج میکنی لااقل در حد ی سلام حرمت بذار شاید مجبوری بشی سلام کنی اونم گف دیگه خودت میدونی منم  جواب ندادم اونم خوابیده الان من صب چ رفتاری کنم بهش بفهمونم برادرم قصدش بد نبوده و اینکه دووس دارم  برم خیلی ناراحتم 😔

برادرت کاملا درس گفته و حق باهاشه من جات بودم برا اینکه بعدا افسوس نخورم میرفتم و به شوهرم میگفتم  اگه نرم همیشه افسوس میخورم و....ممنون میشم درکم کنی و نذاری من و لای منگنه دلم میخواد تو هم راضی باشی از رفتن که گفتم پس بدون نظرت مهم بوده و آخرم برو حالا بر تو تاپیک آخر من منو کمک کن خواهشا

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین
مقصر شوهرته اصن دلیل نداشته اونجا بگه ماشینتون رو شستم توی مراسم خاستگاری اصن جای این حرفاس

منم بد س چهار روز سکوت ک شاید خودش بفهمه و لج نکنه دیدم هنوز طلبکار هر چی تو دلم بود گفتم

منم بد س چهار روز سکوت ک شاید خودش بفهمه و لج نکنه دیدم هنوز طلبکار هر چی تو دلم بود گفتم

نظر منم بخون میشه بری تاپیک آخر من مشکل منم ببینی و بگی

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین
برادرت کاملا درس گفته و حق باهاشه من جات بودم برا اینکه بعدا افسوس نخورم میرفتم و به شوهرم میگفتم &n ...

والا آخه میدونم ناراحتی پیش میاد اگه برم تازه بابامم بفهمه دعوام میکنه ک چرا اجازه نداده شوهرم ولی من اومدم بد بختی با مادر شوهرم اینا تو یه ساختمون هستیم کلا می‌فهمن جریانو خوشحال میشن ک رابطش با خانواده من بهم خورده و بیشتر پرش می‌کنن 

2706