2703
2553

رزیتا غفاری از سال ۸۳تا الان چقدر تغییر کرده گفتم لاید باید تا الان خیلی پیر شده باشه. سرچ کردم تو گوگل عکس اول دیدم دهنم باز موند کاش سایت درست بود عکس میذاشتم

کلا انگار یه آدم دیگه بود معلوم بود حسابی عمل کرده ده سالم انگار جوننتر شده بود خوش بحال کل بازیگرا😪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با پول جوان بمانید 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2720
بازیگرا پیر نمیشن بله دارن به لطف عمل به دوران طفولیت برمیگردن 😂😬

آخه تو فیلم فصل زرد ای فیلم ببین کلا یه آدم دیگه بود الان کلا یه چیز دیگه شده لب دهن دماغ فرم صورت فرم‌چشم هیچیش مثل قبلش نیست😑

هیچ کس به اندازه ی رزیتا غفاری کن فیکون نشده 

والا من هر بازیگری تا حالا یدفه ای یادش افتادم سرچ کردم کنفیکون شده بود  اصلا فکرشم نمی کردم لین یکی اصلا اهل این چیزت باشه 

2714
نامردا این همه پول از کجا میارن اینا اون وقت من نمی تونم دماغ دراز کج قوزیمو عمل کنم😪

منم

نذر خیاطی نذر هنر خیاطی👇https://eitaa.com/joinchat/188219659Cb23e355addاین نذری سهم شماست عزیزم👆🌸بهت علم و هنر رو هدیه دادم لطفا از این هدیه بهترین استفاده رو بکن دوست من♥️