2737
2734

خانوما من دیروز بچمو بردم شنوایی سنجی گفتن همه چی نرماله

سه ماه دیگه باز دوباره بیارین

پرسیدم چرا گفت جدیدا قانون اینجوری اومده

خیلی استرس دارم تست شنوایی مگه همون یبار نیس کلا؟

چن تا سوالم ازمون پرسید که دیگه بدجوری دلشوره افتاد تو دلم

پرسید بچه ی عقب مونده تو فامیل یا نزدیکانتون دارین یا نه؟

دارم میمیرم😭😭😭

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
نوزادت چند روزشه؟

دیروز ۵ روزش بود

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب شاید واقعا قانون جدید اومده نگران نباش!ان شاالله که خیره 

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....
دختر من همون روز ک بدنیا اومد نمیدونم بردنش گفتن برای شنواییه بعد گفتن ی ماهش ک شد دوباره بیارش پس ...

بردیش سالم بود؟

به منم گفتن بیار، من نبردم. الانم دو سالشه. ولی خوب ببری بهتره. نگران نباش، از همه سوال میپرسن

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
2738
هنوز 20روزشه دخترم سری اول گفتن همچی اوکی هستش سوالات زیادی هم پرسیدن گفتن ماه اولش ک شد بیارش ده ر ...

پس خیالم راحت شد

خیلی میترسیدم

خدا هیچ مادریو با بچش امتحان نکنه

منم تو 20روزگی بردم همین سوالارو پرسید و اینکه بستری شده یا نه،اینارو میپرسن ببینن بچه بیماری زمینه ای چیزی نداشته باشه نگران نباش 

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار...
پس خیالم راحت شد خیلی میترسیدم خدا هیچ مادریو با بچش امتحان نکنه

عزیزم من ۹ ماهه زایمان کردم.بهت توصیه میکنم فقط آرامش داشته باشی و با هرچیزی نترسی.آرامش و استرس سریع به بچه منتقل میشه.پس بهش ارامش ببخش تا اینده خوبی داسته باسه.

بعدش هم تو بچه داری به حرف دیگران اهمیت نده و هرکاری ک خودت دوس داری بکن.بقیه گاهی با حرفاشون آزارت میدن و گاهی ادعای دانایی دارن

خدایا هزار مرتبه شکرت که ی دختر سالم بهم دادی
بردیش سالم بود؟

سلام خوبی عزیزم حالت چطوره نی نی دنیا اومده  تبریککککک میگم عزیز دلم 😍😍😍😘😘😘😘😘

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
سلام خوبی عزیزم حالت چطوره نی نی دنیا اومده  تبریککککک میگم عزیز دلم 😍😍😍😘😘😘😘😘

سلام آره گلم خیلی ممنونم😍😘😘😘

پسرتو چطوره؟خیلی بزرگ شده نه؟😍