2410
2553
عنوان

مورفولوژی پایین اسپرم با دارو درمان میشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 69183 بازدید | 95 پست

دوست من دقیق همسرش همین مشکل رو داشت و بهش گفته بودن به این راحتی باردار نمیشی طفلک از مطب تا خونه چقدر که گریه میکرد ولی جالبه تو ماه دوم اقدام باردار شد الانم بچه اش بدنیا اومده 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالا خداوند دامن همتونو سبز کنه،به خدا توکل کنید که همه چی دست خداست به شرطی که بهش ایمان داشته باشید.خدایی که به حضرت مریم بدون پدر بچه داد ،به هرکی بخواد فرزند عطا میکنه و همینطور به زکریای پیامبر.هیچ برگی بدون اذن خدا از درختی نمیافته پس نا امید نباشید

«مریم گفت: پروردگارا، چگونه ممکن است مرا فرزندی باشد در حالی که هیچ مردی مرا لمس نکرده است؟ فرشته گفت: خداوند بدین گونه هر چه را اراده فرماید خلق می‌کند و چون اراده به بودن چیزی فرماید به آن می‌فرماید: موجود شو و بر اثر این امر، آن چه اراده فرموده، موجود می‌شود.»

ای پیامبر، از زکریا یاد کن، آن گاه که پروردگار را خواند و عرض کرد ای پروردگار من! مرا بدون فرزند و وارث نگذار، اگر چه تو وارث ابدی بندگان هستی. پس ما دعای او را مورد اجابت قرار دادیم و یحیی را به او عنایت فرمودیم و همسرش را از بیماری نازایی بهبودی بخشیدیم.»

2720
عزيزم من مورفو رو ٦يا ٧بود تو مركز كه نرمال بالاي ٤ بيرون كه ازمايش داديم ٤٠درصدبود قرص هم حتي دكت ...

سلام عزیزم خوبی مورفو همسر منم 6هست ولی دکتر بهش دارو نداد خودم خیلی استرس دارم که کم هست.شکر خدا شما جواب گرفتی فرتیل رو چقدر استفاده کرد؟بعد اون آز داد؟مورفو تغیر کرده بود؟

اسمم آیسا هست.خدایا هزار مرتبه شکر بعد 7سال انتظار منم لایق مادر شدن دونستی.خودت مواظبش باش
لاوین جان شوهر من مورفولوژی اسپرمش صفره ولی دکتر گفت درمان میشه

عزیزم شما مشکل مورفو شوهرتون حل شد باردارشدین؟؟اگه باردارشدین لطفآ بیاین وبگین چطور منم همین مشکل را شوهرم داره

2714
دکتر گفته خیلی خیلی کم در حد عمل نیست

لاوین جون به سلامتی نی نی دار شدی،تاپیک ت رو تازه دیدم،مورفولوژی شوهر منم فقط 4 درصد نرمال داره،چکار کردی که نتیجه گرفتی؟ممنون میشم راهنماییم کنی

عزیزم شما از قرص فرتیل اید نتیجه گرفتین؟مورفولوژی بهترشد؟

شاید باور نکنین همسرم دیگه شکر خدا هیچ مشکلی نداره,خرنوب و هر روز صبح مصرف کرد,سه ماه پودر جنسینگ و عسل و زنجبیل و صبح ها ناشتا خورد,و عسل و سیاه دانه هم میخورد.همسرم ۹۸ درصد مورفولوژی غیر نرمال داشت و تعداد و حرکتش کم بود.پیش دکتر اقصی رفتم و گفت تا سه ماه باردار میشی ,و برا همسرم هم قرص پروفرتیل داده,و برا خودم هم فمارا تا سه ماه,ان شالله که باردار میشم,

خدایا شکر به خاطر همه داده هات🙏
 شاید باور نکنین همسرم دیگه شکر خدا هیچ مشکلی نداره,خرنوب و هر روز صبح مصرف کرد,سه ماه پودر جنس ...

انشااله عزیزم خیلی زود باردارمیشی..بامصرف چیزایی ک گفتین مورفو به چنددرصد رسیده؟

2706