2726

اینکه تو سونو یه هفته عقبتر تاریخ پریودت باشی 

و اینکه دور سر بچه دو هفته بزرگتر 

و اندازه پای بچه یه هفته کمتر 

و تو سونو آنومالی قدشو اندازه نکرده باشن 

علت چیه 

اگه علتش چیز بدیه 

که از الان قبل اینکه بیاد ،😔😔😔

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی میگی دکتر سونو گفت اینارو؟

آره نوشته 

امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌹🌹🌹                              راستی قد من ۱۸۴ سانته ،😐                                             
2728
انشالاخیرباشه اینارافقط دکترخوب میتونه تشخیص بده

دکترم گفت چیز خاصی نیست

ولی دلم رو اتیشه

آره نوشته 

ببین دکترتدچی میگه اگه گفت نرمال نیست حتماااا یه سونوی دیگه برو

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

اوووف برای منم میگفتن دوهفته عقب جلوعه ،  دور شکمت کوچیکه . کل بارداری ۱۲ بار سونو رفتم . خدا رو صد هزار مرتبه شکر بچم سالم بود . فقط اینا ادمو میترسونه همون ان تی که خوب بود دیگه بچه خوبه دیگه . مگه زمان قدیم دور سر و دوره رونو دوره ...ون بود 😏😒

اوووف برای منم میگفتن دوهفته عقب جلوعه ،  دور شکمت کوچیکه . کل بارداری ۱۲ بار سونو رفتم . خدا ر ...

آن تی خداروشکر خوبه 

دکترم گفت جای نگرانی نیست 

آخه خودم قدم ۱۸۴سانته 

شوهرم ۱۸۲