2733
2734

همکلاسیمو دوس داشتم و 5سال به پاش موندم دفعه اول که اومد خاستگاری چون کار نداشت خونوادم مخالف بودن ولی بعد کمکش کردم و رفت سرکار قرار بود دوباره بیاد خواستگاری که گفت حالا خونواده من مخالف شدن. اما هنوز با هم بودیم تا اینکه کار منم قطعی بشه و بابت محل سکونت تصمیم بگیریم و خونواده ها رو راضی کنیم. اما چند ماهه دیگه سرد شده و منم دیگه سمتش نمیرم ولی اون 10 روز یه بار تقریبا یه خبری میگرفت البته موقعی که کار داره یه سراغی میگیره . ایندفعه از 10 روزم گذشته و خبری ازش نیست. شما باشین کلا فراموششش میکنین یا اینکه پیام میدین و تموم حرفاتون رو میزنین و بعد میزاریش کنار؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حرفی که تو دل بمونه بعد می شه اضطاب می شه وسواس فکری  می شه مریضی!!!!😔😔😔😔

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

تموم کردن از التماس واسه موندن خیلی بهتره.بی احترامی یا جسارت نمیکنم کسی که میخاد بره فقط برا احترام بخودت کفشاشو جفت کن همین

قلب موجود وحشییه ، واسه همینه ڪه دنده هامون مثل یڪ قفس عمل میکنه !

بنظر من پیام بده تمام حرفاتو بزن و بذارش کنار..چون اونطوری قطعا فراموشش نمیکنی و هروقت پیام بده جوابشو میدی و اون فکر میکنه هروقت که بخواد در دسترسش هستی خواهر...این مثل یه بیماری میمونه...اگر بمونه تو زندگیت تورو هم مریض میکنه...

لایکم نکنید ممنونم😘
2738
خب بابد تکلیفت روشن بشه 

هیچ حرفی نمیزنه راجع به ازدواج . 10 روز پیش پیام داد حالم خیلی بد بود چون خواستگار داشتم اما اون عین خیالش نبود تازه بهم گفت اگه بخوای بغض کنی گوشی رو قطع میکنم بعدشم هیچ خبری ازم نگرفت. حس میکنم دیگه فایده ای نداره این رابطه

بنظر من پیام بده تمام حرفاتو بزن و بذارش کنار..چون اونطوری قطعا فراموشش نمیکنی و هروقت پیام بده جواب ...

بخدا مریضم کرده هر دفعه به خودم میگم دیگه جوابشو نده مگه تو بازیچه ای که هر وقت دلش خواست بیاد هر وقت خواست بره اما باز ضعیفم 

فقط با عجله تصمیم نگیر .. کنار بکش بزار ببینی برات تلاش میکنه یا نه ... خودت اگه به خاطر اینکه ناراح ...

باشه عزیزم ازت ممنونم باورت نمیشه 5سال ذره ذره آب شدم طاقتم تموم شده گاهی بخاطر رفتارهاش ازش متنفر میشم

2706