1874
2019

چند سالی خواستگارهاتون رو رد کنید

مریضی سخت داشته باشه ک نیاز ب مراقبت داشته باشه 

برادرتون هم ب قصد قهر چند سالی هست نیامذه باشه خانه 

علائم کرونا داری؟

از طریق سایت زیر میتونید با 1500 پزشک متخصص آنلاین گفتگو کنی

2033

حاضرم براش بمییییییرممممم 

همین الان خونه زندگیمو ول کنم برم چه برسه به اینکه خاستگار رد کنم 

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😔😔😔خدا نخواست نی نی من تو این دنیا بمونه.خییییلی دلم گرفت ولی میدونم انقدری درک ندارم که بفهمم حکمت خدا چی بوده.تیکرم و برنمیدارم امیدوارم تا تموم شدنش خدا دوباره منو لایق بدونه بهم فرصت پرورش ی انسان از وجود خودمو بده.حالا که امضام و خوندی برای اینکه ایندفعه بارداری سالمی داشته باشم ی صلوات مهمونم کن 😘😘

منطقیش اینه خواستگاری رو قبول میکنم که شرایطمو بدونه و با ما زندگی کنه

چرا باید محروم باشی از ازدواج؟ منافاتی باهم نداره

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مهربونم،مامانِ خوبم ..دنيا بدون تو زندانِ🖤😔

الان ک ازدواج کردم ولی بخاطر بابام همسرم رو ول نمیکنم 

احترام گزاشتن ب عقاید دیگران نشانه شخصیت شماست دوست عزیز🙂🌴☀️🌵💋..........با افتخار پرسپولیسی ام ♥️♥                    مین را ایذییت نیکینید🦖😅

یاد خاله ام افتادم

خاستگارای خوبتو رد نکنیا ولی پدرتم فراموش نکن پرستار بگیرخودتم مواظبش باش

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی نینیم صلوات بفرستید؟انشاالله خدا دامن تموم منتظرا رو سبز کنه😍❤

شما که نمی دونید این اوضاع چند سال ممکنه طول بکشه!!  شاید ۱۰ سال طول کشید دیگه اون موقع شما شانس زیادی برای یه ازدواج خوب ندارید!!   شما ازدواج کنید و یه پرستار برای پدرتون بگیرید!!  بالاخره خدای اون هم بزرگه!!  خدا که به امید شما پدرتون تو این دنیا نیاورده!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

اره والا 

بهم ثابت شده انقدري كه بابام منو ميخواد هيچكي تو دنيا منو نخواسته حتي مامانم 

دخترى در من ساز اميدوارى مينوازد🧚🏻‍♀️☘️                                             گيرم كه در باورتان به خاك نشسته ام و ساقه هاي جوانم از ضربه تبرهايتان زخم دار است؛با ريشه چه مي كنيد؟....گيرم كه بر سر در اين باغ بنشسته در كمين پرنده ايد و پرواز را علامت ممنوع ميزنيد.با جوجه هاي نشسته در اشيان چه مي كنيد؟ ....گيرم كه مي كشيد ،گيرم كه مي بريد ،گيرم كه مي زنيد ....   با رويش ناگزير جوانه ها چه ميكنيد؟🌱💚✌🏻                                  متاسفانه كاربري هايي با نام مشابه به نام من زده شده كه من نيستم😑🙅🏻‍♀️اشتباه نگيريد لطفا🙏🏻 
1718