2737
2734
عنوان

کیا دوران مجردیشون تنبل بودن دست به سیاه سفید نمیزدن و فکر میکردن

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 21 پست

اونجوری بودم.مامان بابام میگفتن اخر تو بخاطر اینکه هیچ کاری بلد نیستی ابرومونو میبری.اما خداروشکر اینطور نشد اومدم راه دور و مستقل شدم و از پس زندگیم برمیام

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
من مجرد بودم تنبل بودم  الان با وجود دو بچه بازهم تنبلم

خب از پس کارا برمیی بلخره سختت نیس

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

مجرد بودم دست به سیا سفید نمیزدم تو ناز نعمت بزرگ شده بودم بقول معروف پادشاهی میکردم ولی با یه کارگر ازدواج کردم بی پولی چشیدم سختی کشیدم مسئولیت پذیر شدم و الان خداروشکر زندگیم خوبه بعد اون همه سختی همسرم خودش کارگاه زد 

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
خب از پس کارا برمیی بلخره سختت نیس

برمیام از کارا ولی با زور یعنی ظرفها جمع میشه روزی یه بار ظرف میشورم همش استرس مهمان سرزده دارم  در کل همه چیز بلدم  ولی حال ندارم

💖عشقم خانواده ام💖

هر چقد تنبل باشی زندگی درستت میکنه 

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....