2737
2734

چرا این قدر من دیوانم؟؟؟

چرا مثل این دختر های لوس دبیرستانی شدم ک دنبال یکین

چرا این قدر من ضعیفم چرا میرم با بدترین و پست ترین ها دوست میشم ک فقط با من بمونن صمیمی شن اما اون ها هم منو ول می کنن

چرا من اینقدر بدبختم اخه چرا این قدر حقیرم 

جرا اینقدر ک من ب بقیه توجه میکنم کسی ب من توجه نمی کنه 

چرا باید انتطار داشته باشم از بقیه وقتی مادرم از من متنفره روزی 1000000 بار از همون بچگی می گفت 

چون یادت رفته رفیق واقعیت خداست

درباره اسم کاربریم :هرچی میذاشتم قبول نمی‌کرد گفتم یه هوو بزارم ببینم قبول میکنه 🤔درکمال ناباوری قبول کرد☹️☹️گفتم چیکارکنم ازحالت هوووی دربیاد دست به دامن کُره ای هاشدم دیدم یکی هست اسمش هوووه 🤣🤣عکسشوگذاشتم دیگه😝😜😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بزار دیگران دونیالت می افتن از تجربه هات درس بگیر  دونبال کسی نرو اگر کسی دوست داشته باشه خودش پیگیرت می شه در صمن مادرا همشون  کلی به بچشون چیز می گن ولی ته تهش بچشون خیلی دوست دارن

مردارو سفت بگیری میرن باید اونا بیفتن دونبال کسی  اگر  زیادی صمیمی شی دست یافتنی می شی مردا دخترای دست یافتنی دوست ندارن در ضمن فایل صوتی دکتر حبشی گوش کن کلید مرد

2738
خودمم همیشه همین فکرو میکنم میگم خدا اینجوری می کنه ک من تو زندگی فقط اون برام مهم باشه

افرین باخداباش پادشاهی کن. حال دلت خوب میشه وهیچی برات مهم نمیشه وچه بسا همه به بسمتت کشیده میشن نشدنم به درک مهم خودتی و روح وروانت

درباره اسم کاربریم :هرچی میذاشتم قبول نمی‌کرد گفتم یه هوو بزارم ببینم قبول میکنه 🤔درکمال ناباوری قبول کرد☹️☹️گفتم چیکارکنم ازحالت هوووی دربیاد دست به دامن کُره ای هاشدم دیدم یکی هست اسمش هوووه 🤣🤣عکسشوگذاشتم دیگه😝😜😜

چون خداخییییییییلی دوست داره و میخواد قبل ازدواجت چهره خیلی ادمها واست روبشه و بفهمی دنیا کجاس ...تودنیا هیچکس هیچکس مثل خودش هواتو نداره و باید از اشتباهاتت درس بگیری .‌‌‌بعدم مادرت هرچی بگه اخرش مادرته ب دل نگیر و لوس نباش