2737
2734

#اطلاعیه_فوری     #مهم

به اطلاع دارندگان سهام عدالت که روش غیر مستقیم را انتخاب نموده اند می رساند، که جهت برخورداری از منافع آزادسازی سهام عدالت، تا #بیستم_دی ماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام و احراز هویت از طریق سامانه سجام(sejam.ir) یا از طریق دفاتر خدمات الکترونیک اقدام نمایند.

+ضمنا لیست سامانه های ثبت نام و احراز هویت #رایگان پیوست می باشد.

اگه کد بورسی داری که هیچی پیامک الکی میاد میخوانن دوباره پول بگیرن

دیدی وقتی که میگفتم "می‌بینم...آن جشن بزرگ روز آزادی را..." وقتی که دکلمه شعر قشنگ هوشنگ ابتهاج با اون صدای خسته و پخته که از عمق وجودش برخواسته میشه در شعر سایه به زیبایی می‌گه؛ می‌بینم...آن شکفتن شادی را...پرواز بلند آدمیزادی را...آن جشن بزرگ روز آزادی را...کیوان...خندان به سایه می‌گوید:...دیدی؟...به تو می‌گفتم!...آری...تو همیشه راست می‌گفتی...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه کدبورسی ندارم قبلا سجام ثبت نام کردم دوباره میخواد یعنی

اگه قبلا ثبت نام کردی و فکر کنم ۱۰ ۲۰ تومن بود اونو پرداخت کردی یه کدی بهت میده همون بسه اگرم نداری میتونی برات پیدا کنن ولی جدیدا نمیدونم دوباره پول بگیرن یا نه

برو سایت مشخصات بزن ببین کد بهت میده یا نه پیغام میده که ثبت نام تکمیل شده یا نه

دیدی وقتی که میگفتم "می‌بینم...آن جشن بزرگ روز آزادی را..." وقتی که دکلمه شعر قشنگ هوشنگ ابتهاج با اون صدای خسته و پخته که از عمق وجودش برخواسته میشه در شعر سایه به زیبایی می‌گه؛ می‌بینم...آن شکفتن شادی را...پرواز بلند آدمیزادی را...آن جشن بزرگ روز آزادی را...کیوان...خندان به سایه می‌گوید:...دیدی؟...به تو می‌گفتم!...آری...تو همیشه راست می‌گفتی...