2726

لایه بردار استفاده کن

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم! اما می دونم به جای دندون ممکنه دل بشکنه!!! واسه همونه که ساکت میمونم....  تماس از دست رفته!؟ههه...من از دستشون ندادم! فقط زل زدم و جواب ندادم...در ضمن تویی که داری امضامو میخونی برای داشتن یه زندگی آروم همیشه این اصل رو رعایت کن..برای خود خودت زندگی کن نه برای مردم. خوش بااااشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من یکی از دوستام قبلا خیلی پوستش داغون بود یه مدت از ترمیم کننده سیکالفیت اَوِن استفاده کرده بود خیلی پوستش خوب شده بود

منم میخوام یبار بخرم امتحانش کنم چون خیلی تعریفشو شنیدم

🖤عزیز وطن غریب وطن بی نوا وطن🖤نفسم این خاکه خون گرمم پاکه🖤

سلام منم جای جوش دارم به منم بگین

خدایا آرزوم خونه دار شدنه امشب که شب آرزوهاست منو به آرزوم برسون.....آمین.باور کن آنقدر ها هم سخت نیست فهمیدن اینکه بعضی ها می آیندکه نمانندنباشندنبینندو تــو اگر تمامی دنیا را هم حتی به پایشان بریزی آنها تمامی بهانه های دنیا را جمع می کنندتا از بین آنها بهانه ای پیدا کنند که بروند دور شوند.که نمانند اصلا پس به دلت بسپار وقتی از خستگی های روزگار پناه بردی به هر کسی لااقل خوب فکر کن ببین از سر علاقه آمده، یا از سر … !تا دنیایت پر نشود از دوست داشتن هایِ پر بغض که دمار از روزگارت درآورد !
موثره؟من از ژل لبش استفاده کردم خدایی خوب بود

من هم بالم لبشو دارم راضیم(ماتیکیه جلدشم مشکیه) هم ضدلکش عالیه واسه من که موثر بود 

واسم دعا کنید دندون پزشکی قبولشم🙏یه صلوات مهمونم کنین لطفا
اولین باره میشنوم خدا کنه نتجه بده خسته شدم از دکتر 

سرچ کن راجبش بخون تو دیجی کالا که خیلیییی تعریفشو شنیدم 

تو نی نی سایتم تاپیک زیاد خوندم راجبش

امیدوارم بتونی به نتیجه برسی💕

🖤عزیز وطن غریب وطن بی نوا وطن🖤نفسم این خاکه خون گرمم پاکه🖤
😭😭😭😭😭😭

کرم دیفرین بخر اعتماد به نفس بگیری که نگو .جوری من رو از دست لک های قهوه ای و سیاه جای جوش راحت کرد که باورم نمیشد. اینجا ده باری شده به کاربرا توصیه کردم. چهارصد و پنجاه تومنه وارداتیه . هر دارویی بگی تو ۷ سال استفاده کردم ولی دیفرین فقط نتیجه داشت

‌‌‌یه روزنامه نگار هستم با افتخار☝
2706