2733
2734
عنوان

به نظرتون کار بدی کردم ؟

837 بازدید | 45 پست

من به یک نفر از آشنایان که درواقع دنبال کار بود پیشنهاد یک کار دادم ...بایگان پرونده بشه ساعت کاری 8 تا 2 و حقوق حدودا 3 و نیم ...این خانم هم مجرده هم تاحالا کاری نکرده  .من اینو گفتم یکجوری تند شد که اینکار به من نمیخوره و انگار سطح من نیست . واقعا به نظرتون کار من بد بوده و دختر خانم حق داره ؟؟شما بودید بدتون میومد ؟بشکنه این دست که نمک نداره 😐

کارت بد نبوده  

اول طرفتو بشناس بعد کار پیشنهاد بده

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه ولا کاش واسه مه بود کار اینترنتی سراغ ندارین؟ 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
کارت بد نبوده   اول طرفتو بشناس بعد کار پیشنهاد بده

اره درست میگی ..ولی دختری که هیچ سابقه ای نداره و مهارت صفر واقعا همینکارم ممکنه انجام نتونه بده ...بعد میگن کار نیست ..متاسفانه خیلی ها کار بکن نیستن

2738
نه ولا کاش واسه مه بود کار اینترنتی سراغ ندارین؟ 

نه عزیزم متاسفانه وگرنه حتما میگفتم البته یکسری سایتها هستن کار تایپ و ترجمه میدن اونارو یک نگاه بنداز 

2706