2726
عنوان

امروز سالگرد مامانمه. دارم می سوزم.از درد دوریش دارم می سوزم...........

| مشاهده متن کامل بحث + 3231 بازدید | 97 پست
وای وای دنی طلا جون چقدر وحشتناک.کاملن درکش می کنم.اگه بدونی من بعد مامانم چی ها کشیدم الان اندازه یه ادم 60 70 ساله تجربه دارم به خدا.احساس می کنم کمرم شکسته اما خدا پشتمه.حتمن برای اون طفل معصوم دعا می کنم عاقبت به خیر شه.
خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
دختر چه کردی با من
چند روزی بود بدجور دلم پر بود ولی یه سدی جلوی اشکامو گرفته بود با خوندن متنت یهو اون سد شکست سیل اشکام دیگه بند نمیاد
منم از روزای سرد و بی روح سال 84 متنفررررررررررررررررررررررررررررررم چون یکی از همون روزای سرد و بی روح دایی جون و نازمو ازم گرفت
خدا روحشونو قرین رحمت کنه
خدایا نفس رو به تو می سپارم خودت دخترم رو در پناه خودت حفظ کن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم خدا بهت صبر بده خیلی سخته قربون اون دل تنگت برم من تو این سایتم هر وقت دلت گرفت من همیشه هستم منو مثل خواهر خودت بدون خیلی دلم گرفت خدامادرت رو بیامرزه و به حق نام الله الهی چراغ هیچ خونه ای بی موقع خاموش نشه .
خداوندا تو را قسم به جلالت هر که لب به دعایم گشود تو گره از کار او بگشا.
2728
بچه ها خیلی دلم پره دلم داره می سوزه شرمنده نمی خواستم هیچ کدومو ناراحت کنم.خدا رفتگان همتونو بیامرزه که باهام همدردی می کنین.مرسی
دلارام راست می گی بمیرم برات چی کرده تو این همه سال.خیلی ناراحت شدم.خدا بیامرزه.
رفعت گلم فدای دوست مهربونی مثل تو برم.خیلی نازی.الهی که هیچ وقت غم تو زندگیت نباشه.
نفس منادی گلم خدا داییتو رحمت کنه.فاتحه می فرستم واسش حتمن.دلت نگیره گلم.زندگی همینه دیگه.همه گرفتارن.ان شالله هیچ غمی تو زندگیت نباشه.
عزیزم خیلی ناراحت شدم خدا مادرتون رو بیامرزه و به شما آرامش و صبر بده
به قول دوستان عزیز همیشه باید توی سختی ها اینو در نظر گرفت که سخت تر از شرایط ما هم وجود داره اینجوری یه مقدار درد تسکین پیدا میکنه
من تقریبا شونزده هفده سالم بود که یکی از اقواممون که یه دختر هم سن من داشت با ماشینش که ماشین سنگین بود تصادف کرد یعنی تو جاده خواب آلود شد و چپ کرد و در جا فوت کرد همون روز به خانومش زنگ میزنه میگه الهه رو آماده کن دارم میام خونه بریم براش طلا بخریم ولی متاسفانه اجل امون بهش نداد
با هزار بد بختی میان به خانومش و دخترش میگن که این آقا به رحمت خدا رفتن خانومش با اینکه جوون بود ولی فشار خون داشت خلاصه تا شب گریه و زاری میکنن و خونه اشون شلوغ پلوغ میشه قرار بود فردا صبح خاکسپاری باشه با کلی قرص آرامبخش خانومش یه کم آروم میشه و میبرنش تو اتاق که بخوابه دخترش هم میره کنارش دراز میکشه و دست مامانش رو میگیره و خوابش میبره نصفه شب دختره از خواب میپره میبینه دست مادرش یخ کرده و متاسفانه مادرش رو هم در اثر سکته از دست داد و تو یه روز پدر و مادرش رو به خاک سپردن دختر طفلک هیچی ازش نمونده بود یه مدت خونه ی عموش بود یه مدت خونه ی خاله اش بود همش در به در بود نوزده سالش شد شوهرش دادن خدا رو صد هزار بار شکر شوهرش خیلی مرد خوبیه از موقعی که بچه دار شده روحیه اش خیلی عوض شده اما خیلی سختی کشید
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
وای مامی پسرا چقدر ناراحت شدم بازم چشام اشک شد.خدا بیامرزه پدر مادرشو.الهیییییی.راست می گی بدتر از منم هست راضیم به رضای خدا.اما منم خونوادم پاشیدم.اما شوهرمو دوست دارم چسبیدم به زندگیم تا ببینم عاقبتم به کجا ختم میشه.گلم مرسی که همدردی کردی.خیلی ممنون
خدا رحمتشون کنه روحشون شاد
خدایاااا تو زیباترین حضور زندگی منی😍(سلام بر ابراهیم ❤️)مردی از تبار ✨نور و ایمان ✨که در سخت ترین روزهای زندگیم ناجی من شد 🙂(شهید ابراهیم هادی)برای روح بزرگش صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ، ایشالا که حاجت روا باشی🙏
2706