2726
عنوان

چجوری پوستم رو سفت و لیفت کنم؟

669 بازدید | 22 پست

من سن ام زیاد نیس

ولی پوستم یکم شل شده افتادگی گوشه لب پیدا کردم

چیکار کنم سفت بشه پوستم  حالت لیفت 

کرمی ، سرمی چیزی میشناسید خوب باشه؟؟؟

ماسک سفیده تخم مرغ و آبلیمو تاثیر داره؟

لطفا لایک نکنید؛ ممنونم 💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماسک سفیده تخم مرغ و نشاسته سیب زمینی میگن خیلی خوبه

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم! اما می دونم به جای دندون ممکنه دل بشکنه!!! واسه همونه که ساکت میمونم....  تماس از دست رفته!؟ههه...من از دستشون ندادم! فقط زل زدم و جواب ندادم...در ضمن تویی که داری امضامو میخونی برای داشتن یه زندگی آروم همیشه این اصل رو رعایت کن..برای خود خودت زندگی کن نه برای مردم. خوش بااااشی
2728

ماساژ صورت انجام بده هر روز 

تو نت بزن چند تا فيلم ماساژ صورت ببين ياد بگير انجام بده❤️

مرا عهديست با شادي كه شادي آن من باشد ....🍃         زير برگه ي تمام ارزوهام رو خدا امضا زده💫❤️                  روزاي خوبي در انتظار من هستن 🧿🌈                         خداجونم براي من بهترينا رو ميخواد 😍

من ک اصلا ب ماسک اعتقادی ندارم یکسال باید استفاده کنم تا ده درصد جواب بگیرم منم پیشونیم خط افتاده ی کوچولو و احساس میکنم پوستم شاداب نیس و اینکه داره پیر میشه موهامم میریزه میخوام برم دکتر پوست و مو ولی این کرونای لعنتی همه چیرو خراب کرده

چه مدت باید بزارم تا اثر کنه هر دفعه چقدر بمونه

سفیده ی تخم مرغو انقدر هم بزن که کف کنه، بعد بزن روی پوستت و بین ی ربع تا بیست مین منتظر باش

بعد با آب ولرم روبه گرم بشور

بعدم به پوستت آب سرد بزن و با حوله ی نرم با ملایمت خشک کن و مرطوب کننده و آبرسان استفاده کن

سفیده ی تخم مرغو انقدر هم بزن که کف کنه، بعد بزن روی پوستت و بین ی ربع تا بیست مین منتظر باش بعد با ...

عه مرسی🌸 

فقط یه سوال با همزن باید بزنم؟

نشنیده بودم باید هم زد فکر میکردم همینجوری باید زد به صورت

لطفا لایک نکنید؛ ممنونم 💚
2706