2737
2734

من یک ماهه جا به جایی کاری داشتم رفتم تو یه شرکت پیمانکاری و الان هم تو تیم هلپ دسک یه شرکتم..از یه طرف قبل این یک ماه به استادمون گفته بودم دوست دارم باهاش کار کنم تو واتس اپ پیام دادم جواب نداد بهم ..استادمون شرکت داره تو زمینه شبکه که من علاقه دارم.ولی الان تو شرکتمون دسترسی شبکه ندارم..حالا دیروز زنگ زده بهم که میخوای باهام کار کنی یا نه؟مصاحبشم رفتم اوکی داده فردا یه مصاحبه دیگه گذاشته..اخه یعنی چی واقعا..چرا قبل اینکه برم سرکار جواب نداد که من قرارداد نبندم..حالا بهشون گفتم تا اخر سال قرارداد دارم.نمیدونم قبول میکنه یا نه

از یه طرف شرتمون نیرو ندارند و من نمیتونم استعفا بدم هم مدت زمان خیلی کمیه جا به جا شدم روم نمیشه

چه لوس

یه روزی تو بچگیامون رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدانیم آخرین بار بوده 😢 کی فکرشو میکرد یه روزی با آدمهایی حرف بزنیم که شاید تا آخر عمرمون حتی نبینیمشون😍 ستاره مامان کیوانم🐣ستی 77سابقم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوش ب حال شما دو تا دو تا شغل برات جور می شه من یک سال دنبال کارم الانم بی پولم ولی کار نیست تمام مو ...

نه از این خبرا هم نیست..اولین شغلمو بعد 2 سال و نیم پیدا کردم. در حین کار دنبال کار گستم بعد 2 سال شغل جور شد..از کار قبلیم اخراج شدم ولی خوب این شرکتی که هستم زود اوکی شد قبل استخدام اخرم به استادمون گفتم نمیدونم چرا دیر جواب داد

هر چی خیره همون واست پیش بیاد بسپار دست خدا هر کدوم خوبه جور بشه 

مرسی ولی ای کاش یکماهه قبل استادمون اوکی میداد نه الان که من قرارداد بستم جای دیگه

2738