2737
2734

من دوروزه دیگه موعدمه دردهای پریودی دارم دلم نمی‌خواهد پریود بشم خیلی خستم دیگه حوصله ی اقدام ندارم

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم از تیرماه تو چی

من از مهرماه دارستان تو اقدام بودم ک قلبش تشکیل نشد و سقط کردم اگه بخوای اونم حساب کنی میشه یک سال و نیم

2738
ایشالله همین ماه نینی اومده

دیگه خسته شدم از بس ک خرج کردم دارو مصرف کردم و نتیجه ای ندیدم

وای من پارسال خواستم نی نی بیارم قبل کرونا سه ماه فقط تحت نظر بودم برا تنبلی تخمدان برام کابوس اون ر ...

منم تنبلی دارم پارسال باردارم بودم دقیقا همین موقع بود ولی قلبش تشکیل نشد اسفندسقط کردم الان دوباره اقدامم کردم از مهرماه 

منم تنبلی دارم پارسال باردارم بودم دقیقا همین موقع بود ولی قلبش تشکیل نشد اسفندسقط کردم الان دوباره ...

من بعد درمان بخاطر کرونا اقدام نکردم دکترم هی سرزنشم میکرد که برات خطرناکه ولی گوش ندادم میترسم حالا باز مجبور شم چندماه برم دوره درمان 😥😥

من بعد درمان بخاطر کرونا اقدام نکردم دکترم هی سرزنشم میکرد که برات خطرناکه ولی گوش ندادم میترسم حالا ...

انشالله ک مشکلی پیش نمیاد فقط ورزش منظم داشته باش سعی کن وزنتو متعادل نگه داری 

2706