2737
2734
عنوان

بیبی چکککککک🤔🤔🤔🤔🤔

129 بازدید | 21 پست

سلام من الان ۴ روز قبل موعدم هستم. یک هفته قبل موعد بیبی زدم منفی شد.دیروز هم منفی شد باز.

این ماه اقدام کردم. دوماه پیش سقط داشتم در ۵ هفتگی.

روز ۱۶ سیکلم درد شدید مثل پریود داشتم و ترشحات غلیظ و زیاد و کیت تخمک گذاریمم هاله انداخت(اینم بگما چند روز بعد و قبلشم کیت گزاشتم ولی کمرنگ تر بود)

خلاصه اقدام کردم حسابی.

از ۷ روز پونده ب موعد درد دل و کمر پریودی گرفتم اما هر روز ک میگذره بهتر میشه فقط روی کمرم ک میخوابم درد میگیره.

ترشحاتمم بییی رنگه و خیس میشم. فکر میکنم پریودمه اما نیس.

من باردارم بنظرتون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خیلی زود بیبی زدی

علائمت بارداریه انگار

منم همینجورم

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍
2731

ارع ممکنه باشی

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 

هنوز زوده بذار موعدت و ی هفته بعدش بی بی بزن 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2738
عزیزم خیلی زود بیبی زدی علائمت بارداریه انگار منم همینجورم

شما بارداری؟ من سر بارداری قبلیم با امپول باردارشدم و هیییچ علائمی هم نداشتم فقط کمرم درد میکرد حتی سینه هامم حساس نبود. خلاصه با امپول باردار نشه هیچکس الهی.

چونکه اکثرا سقط میشه همون اوایل

عزیزم میشه بگی 5 هفته چرا سقط کردی؟ من الان 6 هفته هستم همش لکه بینی دارم خیلی نگرانم

من با امپول باردارشدم دکترم میگف احتمالش زیاده نمونه.باز با قرص بهتره.ایشالا همه منتظرا بدون دارو باردار شن.

من ساکش هم تشکیل نشده بود هنوز ک بتام افت کرد و بعدشم خونریزی و درد شدید

من با امپول باردارشدم دکترم میگف احتمالش زیاده نمونه.باز با قرص بهتره.ایشالا همه منتظرا بدون دارو با ...

انشالله که این ماه بارداری عزیزم، منم ماهی که فکر نمیکردم باردار شدم 5 روز هم بعد موعدم آزمایش دادم بیبی نزدم، ماه های قبلش از بس بیبی میزدم منفی میشد که دیگه استفاده نکردم

انشالله که این ماه بارداری عزیزم، منم ماهی که فکر نمیکردم باردار شدم 5 روز هم بعد موعدم آزمایش دادم ...

مرسی عزیزم خدا نینیتو نگه داره برات😍😍😍😍

من ک سه روز بعد موعد فهمیدم باردارم ولی چ فایده روزای قبلش کلی رقصیده بودم رنگ مو گزشته بودم و ....

مرسی عزیزم خدا نینیتو نگه داره برات😍😍😍😍 من ک سه روز بعد موعد فهمیدم باردارم ولی چ فایده روزای ق ...

منم دقیقا همینطورم هیچ استراحتی نداشتم و کلی کارای سنگین کردم، انشالله خدا نی نی همه رو براشون حفظ کنه برا منم همینطور❤️

2706