2737
2739

هر بار میام تاپیک حس ششمیه!خدا لعنتش کنه اونی که این چیز رو اینجاااا باب کرد

بابا جمع کنید این تاپیک ها رو......چرا اینو ممنوع نمی کنید؟؟؟؟؟؟؟

یه مشت دروغ و چرت و پرت....تو رو خدا رسیدگی کنید

سایت به طوری شده که ادم خجالت میکشه بگه من عضو نی نی سایتم!

یا فاله

یا حس ششمه

یا کاربرای زیر ۱۵ ساله

خدایا یعنی میشه که حاجتمو بدی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
تاپیک حس ششم ممنوعه.. گزارش برنین

من اسکذین شات نی نی یار و دارم که ممنوع نی

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

ولی به چشم دیدم خانم ۳۴ ساله تو این سایت که از بی ادبی و فحاشی هیچی کم نذاشته واقعا شعور به سن و سال نیست   .با بقیه حرفاتم کاملا موافقم 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

چرا باید به کسی بگیم‌که عضو نی نی سایتیم عضو سازمان ناسا نیستیم که افتخار کنیم بهش عضو یه سایتیم که دسته کمی از شبکا ی جم تی وی نداره

سلام سیامک انصاری هستم🤗🤗 از طرف بایا اومدم بگم تا نی نی سایتو سالم پس نگیریم اروم نمیگیگیریم😐😐 یک لحظه از یاد بایا غافل نشید🤕🤕
من اسکذین شات نی نی یار و دارم که ممنوع نی

والا یه بار نمیدونم کدوم نی نی یار بود گفت که ممنوعه

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  
وا مگه کاربرای زیر ۱۵سال چشونه😯 البته من زیر ۱۵/نیستما ولی اگه بودم بهم برمیخورد

بر بخوره!

مگه اینجا مهد کودکه!

همش تاپیک همسر و ج ن س ی !جمعه ها نمیاین شما اینجا؟

رختخواب ها پهنه

خدایا یعنی میشه که حاجتمو بدی...
2706