2737
2734
عنوان

مامانایی که بچه رفلاکسی دارن و‌خوب شده خواهش میکنم جواب بدین😞

| مشاهده متن کامل بحث + 133 بازدید | 28 پست
شربت زینک و اهن میدی؟ جکاپ شده که کمبود اهن نداشته باشه؟ اگر از لحاظ ازمایش اوکی بود ولی اشتهاش ک ...

آهنشو‌ دیگه نمیدم یبار تابستون چکاپ دادیم آهنش خوب بود

امیدوارم خدا حاجت دلمو بده 😍

مثلا قلم گاو یا گوسفند بخر بذار خیلی خوب بپزه که عصاره اش پس بده اگر میخوای مثلا برنج یا خورشت بپزی با اب قلم درست کن 

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آهنشو‌ دیگه نمیدم یبار تابستون چکاپ دادیم آهنش خوب بود

گوشت قرمز تو برنامه غذاییش هست؟ میخوره گوشت؟

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
مثلا قلم گاو یا گوسفند بخر بذار خیلی خوب بپزه که عصاره اش پس بده اگر میخوای مثلا برنج یا خورشت بپزی ...

چشم عزیزم مرسی آخه میدونی من یه پسره یک ساله هم دارم 😞

2731
چشم عزیزم مرسی آخه میدونی من یه پسره یک ساله هم دارم 😞

درکت میکنم منم دوتا دارم تفاوت سنیشون دو سال هست

گوشت قرمز تو برنامه غذاییش هست؟ میخوره گوشت؟

هس ولی نمیتونه بجوه خیلی ریز میکنم‌ در حد میکس. آخه تا دو سالکیش کلا میکس میدادم اگه یکم درش میرف دهنش بالا میاورد

هس ولی نمیتونه بجوه خیلی ریز میکنم‌ در حد میکس. آخه تا دو سالکیش کلا میکس میدادم اگه یکم درش میرف ده ...

مثل بچه های من

گوشت چرخکرده گوسفندی بخر مثل کوفته با پیاز رنده شده و نمک بذار خوب بپزه بعد بریز روی پلو مخش بشه بخوره

2738
والا خودمم موندم از یه طرف لاغره از یه طرف کسیو ندارم بگه چیکار کنم 

ببین اگه ریفلاکس داره.شیر کلیه محصولات لبنی بادام درختی هندوانه خربزه توت فرنگی مرکبات ابمیوه صنعتی بیسکویت و هر جی که ترکیبات شیر داره سس فست فود کیوی دوغ اینا رو نده بخوره خودتم که دیگه شیر نمیدی میتونی بخوری اینا رو.بعد نکسیوم تلخ با اب سیب بده بهش.بچه غذا رو اوق زد نده یعنی سیره.با توجه به اینکه لاغر حجم غذاش زیاده.سه وعده اصلی بده دوتامیان وعده شامل میوه.برا وزن ماهیچه ران مرغ بلدرچین سوپ حلوا موز کنجد ماهی بده.مولتی ویتامین بده تو اشتها موثر داروخانه برو بگو بین دوتا سه سال شربت مولتی میده .انشالله زودتر خوب میشه