2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
زنگ زدم کلینیک صبا گفتن باید ببری بهداشت فقط میزنه ما نمیزنیم!!!

تهرانی؟ بهداشت نبر

من میبرم کلینیک دکتر زندیه 

اونجا واکسن یک سالکی بچه های که الرژی دارن به تخم مرغو میزنه

دکتر زندیه  فوق تخصص الرژی هستش

تهرانی؟ بهداشت نبر من میبرم کلینیک دکتر زندیه  اونجا واکسن یک سالکی بچه های که الرژی دارن&nbs ...

واقعا؟خداروشکر که شما جواب دادید عزیزم شماره ای آدرسی چیزی دارید؟قبلش باید وقت بگیرم؟

واقعا؟خداروشکر که شما جواب دادید عزیزم شماره ای آدرسی چیزی دارید؟قبلش باید وقت بگیرم؟

22070839

دکتر زندیه

زود زنگ‌ بزن وقت بگیر 

چون فقط ماهی یکبار واکسن الرژی به تخم‌مرغو 

از الان برای بهمن باید وقت بگیری 

راستی اگه هزینش برات مهمه دکتر گفتن میتونی بیمارستان رسول هم بزنی

هزینشو به ما ۶۰۰ گفتن

22070839 دکتر زندیه زود زنگ‌ بزن وقت بگیر  چون فقط ماهی یکبار واکسن الرژی به تخم‌مرغو&n ...

۶۰۰تومن!!!!!؟وای چه خبره اخه!!!؟مگه واکسن همون واکسنی نیس که تو بهداشت میزنن!؟؟

من زنگ زدم کلینیک دکتر عرشی فوق تخصص اسم الرژیه خودشم واسه پسرم تست پوستی گرفت گف لازم نیس ببر بهداشت بزنه اون واسه کسائیه که آلرژیشون به تخم مرغ بالاست ممکن قش کنن و این حرفا ولی باز من میترسم

آلرژی پسر شما به تخم مرغ زیاد بود؟مثلا میخورد چه اتفاقی میفتاد؟اگه تست پوستی انجام دادید عددش چندبود؟

۶۰۰تومن!!!!!؟وای چه خبره اخه!!!؟مگه واکسن همون واکسنی نیس که تو بهداشت میزنن!؟؟ من زنگ زدم کلینیک د ...

اره ۶۰۰ 

عزیزم تست پوستی انجام دادیم عددش یادم نیست

فقط میدونم که ارژی داشت

دکترش هم مصر نبود که اونجا انجام بدیم 

مرکز دولتی هم معرفی کردن ایشون که گفتم خدمتت

خوب ولی سر بچه نمیتونم ریسک کنم ببرم بهداشت 

برای شما الرژیش شدید بوده؟

من اصلا نمیدنستم به تخم مرغ حساسیت داره پسرم

تو تستش مشخص شد

پوستش دون دون میشد و میریخت بیرون

[QUOTE=172881246]اره ۶۰۰  عزیزم تست پوستی انجام دادیم عددش یادم نیست فقط میدونم که ارژی داشت دکترش هم مصر نبو ...

حساسیت پروتئین گاوی داره عدد حساسیتش به تخم مرغ ۵ بود که گفت ۲یا۳تاشم کاذبه یعنی خیلیم شدید نیس ولی من کلا ترسیدم تخم بلدرچین میدم بهش تخم مرغ نمیدم بهش

[QUOTE=172881246]اره ۶۰۰  عزیزم تست پوستی انجام دادیم عددش یادم نیست فقط میدونم که ارژی داشت دک ...

ببین بنظر من ببر بیمارستان طبی کودکان

ریسک نکن

من تو گروه پرسیدم چند تا از مامانا برده بودن اونجا

واکسنشم با بیمه تامین اجتماعی۱۰۰ نومن شده بود

فقطم یک شنبه ها میزنن

۸ تا ۱۲ ظهر

ببین بنظر من ببر بیمارستان طبی کودکان ریسک نکن من تو گروه پرسیدم چند تا از مامانا برده بودن اونجا ...

علایمش چی هست استرس گرفتم

منم واکسن ۱۸ ماهگی رو میخوام بزنم 

دخترم به سفیده تخم مرغ حساسه 

گفتن ببر بیمارستان

💜💜💜🌻🌞                             خداياااااا تو دليم رو به تو ميسپارم🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼    عشقم دخترااااام🤰👧                            اميد وارم هر كي ميخواد مادر بشه خدا دامنش رو سبز كنه