2703
2553
دخترم آنژین شده و دکتر براش شربت زیترو ماکس (آزیترو مایسین )تجویز کرده ...
دکتر گفت روز اول 1.5 سی سی
12 ساعت بعد 1.5 سی سی
24 سات بعد 1.5 سی سی
در موردش بعدش دیگه چیزی نگفت ...اومدم بیرون از منشی اش پرسیدم گفت تا آخر شربت باید همین جوری بدی... اما مطمئن نیستم حرفش درست باشه ...منشی هم از اون آدمهای گنده دماغه که نمیذاره دوباره برم داخل و از دکتر بپرسم ...
اگه هر کس این شربت رو استفاده کرده لطفا طریقه مصرفش رو برام بذاره ...
ممنون
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ‌ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿٥١﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿٥٢﴾ میشه برای سلامتی نی نی من و نه ماه حاملگی بی دردسر برام دعا کنید.
ممنون مامان آیناز پس همون 3 روز کافیه ؟
چون روی جعبه اش هم نوشته بد از 5 روز دور انداخته شود .
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ‌ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿٥١﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿٥٢﴾ میشه برای سلامتی نی نی من و نه ماه حاملگی بی دردسر برام دعا کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم این شربت خودش خیلی زود تموم میشه و حتماً هم خرجیش رو تهیه کن خودش آب مقطر داره زود هم خوب میشه انشااله
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
2456
خارجی
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
یکتا جون همون خارجیش رو گرفتم تا الان 2 بار دادم ...
مطمئن نیستم باید 3 روز بدم یا بیشتر
2714
پس نظر دکترا هم متفاوته ...
دخترم 3 سالشه و با توجه به وزنش همون 1.5 سی سی براش کافیه ...
آنژین و عفونت گوش داره ...
همش رو از مهد کودک گرفته
ممنون بچه ها از اینکه لطف میکنید و تجربیاتتون رو میگید ...