2726
عنوان

دبستان دخترانه در تهرانپارس

| مشاهده متن کامل بحث + 23141 بازدید | 61 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم یادت نره رسا رو هم بپرسی از خواهرت😉

سلام. ممنون از اطلاعات خوبتون. منم امسال دنبال مدرسه غیر انتفاعی تو محدوده تهرانپارس هستم. شما بالاخره چه مدرسه ای رو انتخاب کردی؟ رسا سطح آموزشش و از نظر مذهبی میدونی چطوره؟ دبستان یاس هم اطلاعاتی داری چطوره؟

2728
معیارهای من هم دقیقا مثل شماست

دوست عزيز سلام، منم امسال درگير انتخاب مدرسه ام، ممنون ميشم اگر تجربياتتون رو بهم بگين؟ شما كجا ثبت نام كردين دخترتون رو؟ راضى هستين؟ من بين رسا و آلا مردد هستم

سلام وقت بخیر من هم به دنبال پیشدبستاتی و دبستان خوب  دخترانه تو تهرانپارس هستم در مورد شایستگان و الا اطلاعاتی دارین؟ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارین اینجا قرار بدین،دبستان دولتی خوب سراغ دارین؟

سلام دختر من دبستان غیرانتفاعی علامه طباطبایی میره بین عادل و زرین. فوق العاده ست. معلم هاش حرف ندارن کلاس ها رو از ۲۰ نفر ثبت نام بیشتر نمیکنن. فقط تنها مسکلش اینه ک کوچیکه و الا خیییییلی تمیز و منضبط هستند زیر نظر دانشگاه علامه طباطبایی و ۲۰ تا شعبه دخترانه و پسرانه در سرتاسر تهران داره... خلاصه هرچی از خولی هاش بگم کم گفتم. ولی چه فایده همین امسالش به زوووور دارم ده ملیون شهریه رو جور میکنم  دختر کوچکترم هم سال دیگه میره پیش دبستانی مجبورم سال دیگه از علامه ببرمش یه جا دولتی از الان غصه دارم چه کنم۰😣

سلام عزیزم از رسا که خیییییلی بهتره

سلام عزیزم شهریه علامه چقدره؟؟؟ من رسا رو از نزدیک دیدم خوشم نیومد. آوای مهر هم رفتم دیدم شهریه اش پایینه ولی زبان نداشت و نظافتش هم پایین بود.

مامانا 😰😭😭مدرسه علامه طباطبایی فقط و فقط اسم در کرده امسال دخترم کلاس رز صورتی بود ۲۳ نفر دانش اموز کلاس فوق العاده شلوغ کلاسای فوق برنامه افتضاح زبان وحشتناک روز اول به دختر من کلمات را مشق داده بودن خلاصه کلی سر و کله زدیم با مدیر ، مدیر خانم امراللهی اصلا انتقاد پذیر نیست. شاید شعبه های دیگش خوب باشه ولی تهرانپارس ابدا خواهشا گول اسمش را نخورید تهرانپارس وضع خرابه ضمنا برخوردشون خیلی بده، حیفه پولم موندم دخترم را کجا ببرم امسال  

2706