2733
2734
عنوان

دبستان دخترانه در تهرانپارس

23489 بازدید | 61 پست
سلام. دوستان امسال دخترم میره اول دبستان . دبستان های خوب منطقه رو معرفی می کنید؟بین رسا و مهر و شایستگان و دین و دانش کدوم از همه بهتره؟
ایوووووووووووووول بالاخره یکی رو پیدا کردم که تو تهرانپارس دنبال دبستان دخترونه اس من یکی مررررررررررردم اینقدر تاپیک زدم و کسی رو نیافتم
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
خب اینایی که گفتی دوتاش دولتیه دوتاش غیرانتفاعی فرقی نمیکنه برات ؟؟ تازه دین و دانش و شایستگان هم تا جایی که من تحقیق کردم بسیااااار مذهبی هستن .. درین مورد هم فرقی نداره برات ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
سلام دخترم امسال باید بره پیش .. اما به احتمال زیاد بذارم پیش رو تو همین مرکز زبانی که هست بخونه .. بیشتر برای کلاس اولش دنبال مدرسه ام
من مذهبی که گفتم به این دلیله که اصلا دنبال مدرسه مذهبی نیستم بیشر دنبال یه مدرسه شاد و خلوتم که ورزش قوی ای داشته باشه .. محیط تمیز و مرتب باشه . کادر اموزشی متوسط به بالایی داشته باشه تا اینجا بیشتر آلا رو پسندیدم
هنوز هیچ جا رو ندیدم چون پرسیدم گفتن برا ثبت نام کلاس اول از اول خرداد به بعد بیایین. اما پارسال برای پیش دبستانی مهر رو دیدم توی ۱۰۹ که خوشم نیومد. همه جای مدرسه دوربین هست و کلاسا تنگ و کوچیک و تعداد زیاد . بااینکه غیرانتفاعی ام هست . رسا رو میدونم مدرسه خوبیه چون خواهرزاده م میره. بزرگ و شاد و معلمهای خوب و تعداد بچه ها توی کلاس هم بسیار کم . مدام میبرن اردو و خلاصه به بچه ها خوش می گذره. دین و دانش توی مهرنامی که دولتیه حیاط بزرگ داره و تعداد بچه ها توی کلاس هم طبعا زیاده . ولی هیئت امناییه و مدرسه خوبی بنظر میاد . از چند نفر که بچه هاشون می رن پرسیدم و راضی بودن . تنها مشکلش تعداد زیاد بچه ها توی هر کلاسه
2706