2733
2734
عنوان

قرص ضدبارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 26 پست
واقعا متاسفم همین

برای خودت متاسف باش،ریپلای نکن👌

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕
اره دوران نامزدی طبیعی جلوگیری کردم،الانم تو اقدامم،البته شما سنت کمه با مشورت پزشک قرص جلوگیری مصرف ...

من میگرنم دارم سیبل میخوردم دیوونم میکرد ولی یه هفته ای هس دزوسپیتو میخورم سردردام زیاد نشده فک کنم بم میسازه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
 البته من ازدواج کرده بودم ولی دکتر به خاطر لکه بینی که بر اثر عفونت داشتم سیپروتورون داد 

من منظورم با اون خانم بود که به تمسخر گفت برات دست بزنیم،

برای سلامتی تودلیم به صلوات مهمونم بکن خیرببینی❤خدایا بحق فاطمه زهرا نی نیمو سلامت بزار تو بغلم💕دخترقشنگم بیصبرانه منتظرم روی ماهتو ببوسم💕اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَه وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ💕
 البته من ازدواج کرده بودم ولی دکتر به خاطر لکه بینی که بر اثر عفونت داشتم سیپروتورون داد 

عزیزم من پیش دکتر سپیده شمس رفتم بهم ال دی داد گفت برا عفونت خفیف عالیه ،

زنهایی که به دنبال برابری با مردها هستند آرزوی بسیار کوچکی دارند❥
امیدوارم همینجوری که تهمت میزنی خدا سرت بیاره،،،این حرفاتو یادت باشه ،ریپ نزن 

اول شما ریپلی کردی،توام حرفات یادت باشه که کسیو به تمسخر نگیری

2738
 ناموسا دعوا نکنین🥴بلد نبودم همی الان عضو سایت شدم یه سوال بپرسم برم حذف کاربری بزنم🤣

بیخیال یه عده قضاوت الکی نکن روزشون شب نمیشه بیکارن دیگه

زنهایی که به دنبال برابری با مردها هستند آرزوی بسیار کوچکی دارند❥
عزیزم من پیش دکتر سپیده شمس رفتم بهم ال دی داد گفت برا عفونت خفیف عالیه ،

اره میدن خواهرمم مجرد بود برای قاعدگی ال دی میخورد 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم