2726
عنوان

التماس دعا توروخدا

293 بازدید | 25 پست

سلام دوستان داداشم 25سالشه الان یک هفته هست رفته با ماشین دیگه برنگشته کلی گشتیم دنبالش پیداش نکردیم توروخدا براش دعا کنید پیداش کنیم 

خواهش میکنم تمنا میکنم دعاکنید شاید دعای شما خوبان خدا گرفت دل یه پدرومادر شادبشه 

انشالله بحق فاطمه زهرا هرکس دعاکنه خدا حاجت دلشو بده 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

خدایاشکرت 🙏

اوخی عزیزم

ایشالا ب سلامتی بیاد💙💙💙

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  

همه جا سرزدید😥

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزممممممم نگران‌نباش انشاللله بخیر وخوشی برمگیرده

از تو 𝕽 پر است خانه حتی اگر نباشی...      🫂💜         إِنَّ رَبَّکُمُ اللّهُ الَّذی خَلَقَ السَّماواتِ وَ الأَرْضَ فی سِتَّهِ أَیّام ثُمَّ اسْتَوى عَلَى الْعَرْشِ یُدَبِّرُ الأَمْرَ ما مِنْ شَفیع إِلاّ مِنْ بَعْدِ إِذْنِهِ ذلِکُمُ اللّهُ رَبُّکُمْ فَاعْبُدُوهُ أَ فَلا تَذَکَّرُونَ
2728

شاید با دوستاش جایی رفتن بیرون شهر شمال جایی رفتن نگران‌نباش💕

از تو 𝕽 پر است خانه حتی اگر نباشی...      🫂💜         إِنَّ رَبَّکُمُ اللّهُ الَّذی خَلَقَ السَّماواتِ وَ الأَرْضَ فی سِتَّهِ أَیّام ثُمَّ اسْتَوى عَلَى الْعَرْشِ یُدَبِّرُ الأَمْرَ ما مِنْ شَفیع إِلاّ مِنْ بَعْدِ إِذْنِهِ ذلِکُمُ اللّهُ رَبُّکُمْ فَاعْبُدُوهُ أَ فَلا تَذَکَّرُونَ

واااای یعنی کجا رفته

ان شاءالله که سالم باشه و زودتر برگرده

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
شاید با دوستاش جایی رفتن بیرون شهر شمال جایی رفتن نگران‌نباش💕

نه اصلا عادت نداشته همیشه خبر میداده الان گوشیش چند روز خاموش بود الان دو روز روشنه ولی جواب نمیده اصلا

خدایاشکرت 🙏
نه اصلا عادت نداشته همیشه خبر میداده الان گوشیش چند روز خاموش بود الان دو روز روشنه ولی جواب نمیده ا ...

شاید مشکلی داره تا حل‌نشده اروم‌نگرفته

مردا ناراحت باشن میزنن‌بیرون خونه خوب میشن برمیگردن 

اخه یک هفته اصلا اینطوری نبوده 

امشالله ب خیروخوشی برمیگرده عزیزم شاید پیش دوستاشه مردها که جواب‌پس نمیدن.... خودش برمیگرده عزیزم‌نگرانش‌نباش💕💕💕

نه عزیزم😔

ای بابا 

انشاالله ک پیدا میشه 

قصد مهاجرت نداشت .؟؟

یه موقع رفته سمت مرز

گروهی توی ایتا هست در خصوص مشکلات چشمی مثل کلوبوم لرزش میکروفتا ......در صورت تمایل درخواست دوستی بدبد 
2706