2737
2734

دخترخالم تهران زندگی میکنه بعد زنگ زد احوال پرسی کردیم باهم راحتم هستیم این خیلی با خواهرشوهراش و برادرشوهراش رابطه نداره یعنی اونا نمیان خونشون بعد گفت دیروز برادر شوهرش با زن بچه یهویی اومدن ساعت ۷ بعد اینم تازه جابه جا شده گازشو هنوز نیاورده بود با یخچال چیزاش خلاصه گفت نمیتونستم غذا درست کنم ولی شوهرم رفته ۲تا مرغ خریده گفته ببخشید گاز نداریم اینجام آپارتمانه نمیشه کباب کنیم داداششم رفته مرغارو از یخچال برداشته گفته اشکال نداره میبریم خونمون زنم خودش درست میکنه 

گفت مات موندم مرغارو برده رفته (دختر خالم وضع مالیشون خیلیم خوب نیست و برادرشوهرشم کاملا از وضعشون خبر دارن)

😐😐😐😐

من قلبمو از دست دادم🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بجا مرغ چارتا پرس غذا میگرفت که بهتر بود .اونم چقد بیشعور بوده

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
2738

هر دو عجیب بودن خب میتونستن غذا سفارش بدن

مثل خنده نوزادی که غرق خواب است،   مثل بوی خانه کاهگلی پس از باران  ، یا کشیدن نقاشی روی شیشه بخار کرده،   مثل پیدا کردن جای خالی در اتوبوس با یک بغل خستگی  ، صدای موج دریا در شب  ، بوسه‌های ناگهانی  ، چای تازه‌دم قند پهلو توی استكان کمر باریک  ، یا مثل دستان گرم مادر بزرگ  ، دوست داشتنت همین قدر شیرین است 
2706