2726

خودم....اینکه اون فالورهای ندایاسی وتتلو ودنیا جهانبخت واینا کیا هستن......

خودم...خواهرم...شوهر خواهرم....برادرم...زن برادرم.....برادر شوهرم...بهترین دوستام....بهترین افرادی که میشناسم....همکارام....همه کادر درمانیم....خسته ایم....نا امیدیم....لطفا توخونه بمونید...و اگر بیرون میرید ماسک بزنید...این فکر لعنتی که هر لحظه ممکنه یکی از این عزیزان رو از دست بدم....جهنم زندگی منه....لطفا هیزم به آتشی که در ذهن من روشن است نگذارید.‌‌.😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
كمك اجتماع ما به ديده شدن افراد بي هنر قشنگ سطح فرهنگ داغونمون رو ميرسونه

اره دقیقنننن....حالا اسم یه ادم حسابی ببر...هیچکس نمیشناسه

خودم...خواهرم...شوهر خواهرم....برادرم...زن برادرم.....برادر شوهرم...بهترین دوستام....بهترین افرادی که میشناسم....همکارام....همه کادر درمانیم....خسته ایم....نا امیدیم....لطفا توخونه بمونید...و اگر بیرون میرید ماسک بزنید...این فکر لعنتی که هر لحظه ممکنه یکی از این عزیزان رو از دست بدم....جهنم زندگی منه....لطفا هیزم به آتشی که در ذهن من روشن است نگذارید.‌‌.😔

کسایی ک ب شاخایِ مزخرفِ مجازی میگن، فلانی اینارو ول کن حسودن تو به کارت ادامه بده...(مثلا کسی کامنت میزاره ک مسخره بود و فلان).

مثلا یه ادم منفور چه چیزی داره مردم بهش حسادت کنن؟!!! من فاز اونایی که میگن اینارو ول کن حسودنو فقط درک نمیکنم، اون شاخ داره کسب درامد میکنه اما اینی که اینو میگه اخه اون وسط چی نصیبش میشه؟

بنظرم عجیب ترینش اینه که آدم هر پیجی میره همه یه شکلن 

دماغ عمل لب شتری گونه قلمبه چشم کوچیک مژه در حال پرواز ابرو هم که کشیده شده تا پس کلشون

صبورم؛خدا الان داره تکه های پازلم رو کنار هم میچینه!بزودی خواسته ام توی دستامه🙃 کم مونده تو کوچه ماهم عروسی بشه♡ مطمئنم
اون نودل نارنجیا که میکنن تو یه موادی بعد میخورن رو دوست دارم تست کنم😭😐

😂😂😂😂 یه جوری پای مرغ و با شلپ شلپ میخورن من هوش کردم

دعای خیرچیه؟😑من هردعایی میکنم خدامیگه خیر،این دعای خیره😂😁😁
2706