2733
2734

بچه ها ما یه تی وی داریم 43اینچ بعد گفتیم یه تی وی دیگه بگیریم واسه پذیرایی بعد گفتیم یه تی وی بزرگ تر بگیریم واسه هردوحا بعد مامانم میگه اسنوا بگیریم مارک ایرانیه و این که خوب خیلی نازک و منحنی و زیبا تر از ال جی ال جی خیلی کلفته حالا شما بودین تی وی 43ال جی میدادین 65اسنوا بگیرین 

هیشکی اینجا اسنوا داره اسمارته؟راضی این.؟

کاربری سوممه:) من خاک خورده سایتم از 94اینجام من پشمای صاحبمم خودش از عجایب نی نی سایت ریخته

ما ال جی داریم خیلی راضیم واقعا

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ما ال جی داریم خیلی راضیم واقعا

ماهم ال جی ولی خوب کوچیکه واسه خونمون روز اول عمم خودشو انداخت وسط نزاشت بزرگ لگیریم

کاربری سوممه:) من خاک خورده سایتم از 94اینجام من پشمای صاحبمم خودش از عجایب نی نی سایت ریخته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ماهم ال جی ولی خوب کوچیکه واسه خونمون روز اول عمم خودشو انداخت وسط نزاشت بزرگ لگیریم

ال جی رو چرا بزرگتر نمیگیرین 

چرا اسنوا؟

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
ال جی رو چرا بزرگتر نمیگیرین  چرا اسنوا؟

نه اخه هرمارکه ال جی دیدم مثلا همین الانیمون کلفته و قابش زشته

2738

ال جي كجاش كلفته ؟؟!!!!!

من تازه تلويزيونمو عوض كردم ٥٥ اينچ 

مدلاي جديدش ك اصلا كلفت نيس

تورو خداااااااا لايك نكنين
نه اخه هرمارکه ال جی دیدم مثلا همین الانیمون کلفته و قابش زشته

اها خب سامسونگم خیلی خوبع این منحنی ها عالیع

ال جي كجاش كلفته ؟؟!!!!! من تازه تلويزيونمو عوض كردم ٥٥ اينچ  مدلاي جديدش ك اصلا كلفت نيس

من هرجا رفتم پسندم نبود😐

2706