2726

سلام اول بگم ما تو شهر کوچیکی هستیم که شب یلدا وضعیتمون سفید بود ومادرشوهرم یلدا گرفت وشام داد وبه شوهر من گفتن برو لواشک وچیپس وتخمه وتنقلات بخر پیک کنیم بعد که همه خوردن تموم شد خواهر شوهرم گفت مهمون داداشم بودیم گفتم نه عزیزم مهمون خودتون بودید بعد هم رفتن ونپرسیدن اصلا چقدر هزینه پیک شد به شوهرم میگم دادن یا نه میگه تو فضولی نکن وبه دروغ میگه دادن خودشون باشن سس یه ساندویچ را حساب میکردن اون هفته پیکش را اعصابم خورده خانواده ای صد تومن پیکشون شده من چیکار کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای یعنی ارزشی داره اون پول من بودم پول پفکارم نمیگرفتم تا یه پیک

کاربری برای دو نفره جهت اطلاع کاراگاه ها .و خانومی که بهم تهمت دروغ گویی میزنی مگه من تلپیک جنجالی میزنم نهایت تاپیکای این کاربری برای کنکور و روابط با همسره دیگه اینهمه تهمت و قضاوت برای چیه 😑   نی نی سایتی ها با ارزش ترین ادمایی هستن که اطرافم داشتم و به مهربونیتون هیچ جای دیگه ای نیست دوستتون دارم ❤🥰
2728

ول کن 

وگرنه شوهرت بیشتربادمیکنه میچسبه بهشون

خدتم بی تفاوت نشون بده

فردام پول بخاه برای خریدخودت

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
وای یعنی ارزشی داره اون پول من بودم پول پفکارم نمیگرفتم تا یه پیک

منظورش دنگه

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
خودتم بودی همینکارو میکردی؟مفت بخورن تو این گرونی؟

بله من خودم باشم كه بارها تو اين موقعيت بودم خودم شوهرم رو فرستادم خريد اجازه هم ندادم كسي هزينه اشو پرداخت كنه اصلا فكر كنين شب چله مهمونتون بودن من بارها با خانواده شوهرم رفتيم رستوران شوهرم سريع رفته يا فرستادمش يا خودم به بهونه دستشويي رفتم حساب كردم 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
عزیزم میگم خانواده ای صد تومن پول پیکشونه هفتا خانواده ان یعنی هفتصد نفر فقط پفک نبوده ها  

اها پس اینطور من راستش کامل نخوندم مخصوصا قسمت پول سس ک میگیرن

هرکار بکنی بی فایدس پدر من میلیونی خرج خانوادش میکنه دیدیم بی فایدس زدیم بیخیالی خودمونم هی برای خودمون خرج میکنیم که حداقل افسوس نخوریم توهم تاجایی که میتونی جیبشو خالی بزار

کاربری برای دو نفره جهت اطلاع کاراگاه ها .و خانومی که بهم تهمت دروغ گویی میزنی مگه من تلپیک جنجالی میزنم نهایت تاپیکای این کاربری برای کنکور و روابط با همسره دیگه اینهمه تهمت و قضاوت برای چیه 😑   نی نی سایتی ها با ارزش ترین ادمایی هستن که اطرافم داشتم و به مهربونیتون هیچ جای دیگه ای نیست دوستتون دارم ❤🥰
2706