2733
2734

بگین عددشون چند بود و چه داروهایی مصرف میکردین تو بارداری مشکلی پیش نیومد براتون؟ 

💠اللهم صل علی محمد و آل محمد 💠 

من داشتم دکتر احمقم گفت به خاطر حالت تهوع که تحریک شده خوب میشه چون من قبل بارداری نداشتم هیچی دیگه تو هفته ۲۳متوجه مشکله جنینم شدم مجبور شدم تا موقع زایمان صبر کنم بعدشم موقع تولد فوت کرد تیرویید خیلی تو بارداری مشکل آفرین است اگه بهم دارو میداد شاید چنین اتفاقی نمی افتاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من داشتم دکتر احمقم گفت به خاطر حالت تهوع که تحریک شده خوب میشه چون من قبل بارداری نداشتم هیچی دیگه ...

مشکلش چی بود

خیلی وقته میام نی نی سایت ،واین کاربریه سوممه                 نمیدونم چی شده از ادم های اطرافم زده شدم ،دیگه دوستشون ندارم  خدایا شکررررررررررررر عاشقتم خدااااااااااااا     خدایا خودت هوامو داشته باش   
2738

سلام من کم کاری تیروئید داشتم صبحا ناشتا نصف فرص مصرف میکردم...برای قندمم که بالا بود رژیم غذایی بهم دادن ماکارانی نون مواد قندی اینارو نخوردم دستگاهه اندازه گیری قند خونم گرفته بودم چک میکردم بعضی وقتا میرفت بالا سه روز ناشتا‌‌دوساعت بلد صبحانه دوسالت بعدناهار دوساعت بعدشام قندمو میگرفتم

سلام من کم کاری تیروئید داشتم صبحا ناشتا نصف فرص مصرف میکردم...برای قندمم که بالا بود رژیم غذایی بهم ...

مشکلی‌ پیش نیومد واستون عزیزم؟ 

💠اللهم صل علی محمد و آل محمد 💠 
محدویت رشد رحمی،آنومالی، میکرو سفالی ،....اصلا رشد ش یدفعه متوقف شده بود

اخه منم داشتم دکترمم خیلی حساس بود ولی من یه وقتا فراموش میکردم بخورم ،مثلا صبحانه میخوردم بعد یادم می افتاد که دارومو نخوردم ،بیشتر وقتا اینجوری شدم 

خیلی وقته میام نی نی سایت ،واین کاربریه سوممه                 نمیدونم چی شده از ادم های اطرافم زده شدم ،دیگه دوستشون ندارم  خدایا شکررررررررررررر عاشقتم خدااااااااااااا     خدایا خودت هوامو داشته باش   

نه خداروشکر دخترم الان شش سالشه مشکلی نداره بدو تولد آز تیروئید هردومون خوب بود الانم هرچی آز داده خوب بوده...قندمم نه به دارو نرسید چون از ترسم خیلی چیزارو حذف کردم آخه خانواده پدریم کلا قند دارن ترسیده بودم

2706