2703
2553
عنوان

انتخاب اسم دختر(کمککککککککم کنید)

| مشاهده متن کامل بحث + 206170 بازدید | 117 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا 😐الان اون بچه 11 سالشه

وای آره یعنی اسمشو چی گذاشتن

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2720

البته به نظر من زیباترین اسم ها 

فاطمه -زهرا - زینب -رقیه -نرگس-معصومه -طهورا -خدیجه هست 

اسم بهترین زنان دنیا هسو پس چرا اسم بچه ها مون رو اسم این افراد رو نذاریم خصوصا الان که متاسفانه جوی به وجود اومده علیه این اسم ها 

واقعا عزیزتر از اهل بیت و خانوادشون ما کی رو داریم پس چرا بیشتر مردم دارن به بهانه اسم عربی این اسم ها رو نذاریم 

و اینکه ما قبل از ایرانی بودن شیعه و مسلمان هستیم و دین مهمترین قسمت زندگی ما هست

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم

فقط اونایی ک اسم میگن ..

برای کی‌میگید واسم سواله

این تاپیک برای نودو شیش هست اون الان سیزده سالشه 

تو یه درخت قشنگی منم پیچک ، جون میگیرم وقتی که دور تو میپیچم خودم تعلیق کردم:> 
2714

دوس ندارم دخالت کنم اما اینجا نی نی سایته و منم حق نظر دادن دارم 

به نظرم این اسمای امروزی به هیچ دردی نمیخورن معنیه مشخصی ندارن و به قول مادرم برا تلفظشون ادم به لکنت میفته😂

قشنگترین اسما به نظرم

حلما.زینب.فاطمه.زهرا.اسما.نازنین زهرا.هانیه.بنت الهدی.آیه. ثمین. حورا. حدیث. محدثه. حدیثه

قابل توجه اونایی ک میگن تاپیک قدیمیه و.....

قدیمی هم باشه شخصی ک دنبال اسم باشه همرو نگاه میکنه شماخودت چرانظر دادی؟چون خوندی دنبال چیزی بودی خبامثال شماها خیلی زیاده 

بنظرمن :

حسنا

همتا

همراز

نیاز

پریناز

ریحانه

مرسانا و ملیسا

گندم

قشنگن .

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرس💜✨