2737
2734

یادمه بچه ب بودم قاصدک خیلی دوست داشتم ، خیلی ذوق میکردم که یه قاصدک میدیدم ، گاهی حتی با خواهرمم دعوامون میشد که کدوم دستمون بگیریم ! بعد مامانم میگفت هرارزویی دارید به قاصدک بگید و فوتش کنید تا بره و به خدا بگه ارزوتون رو! 

یادش بخیر بزرگترین ارزوم عروسک پشت فلان ویترین، یا مثلا حل شدن مشکل انشرلی بود ! 

به قاصدک میگفتم و چقدرم‌راحت براورده میشد بعد میگفتم قاصدک ارزومو به خدا گفته ! 

هنوزم‌ قاصدک میبینم ارزومو میگم و فوتش میکنم ! 

کاش ارزوهامون مثل بچگی هامون بود و راحتم قاصدک بهمون میرسوند ! 

بیاید شما هم از ارزو هایی که به قاصدک میگفتین بگید! بهش رسیدین یانه؟ 

منو هم واسه رسیدن به ارزوم ینی قبولیم توی ازمون دعا کنید شما بشید قاصدک  ! 

.

یادش بخیر

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یادش بخیر :))

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

ان شالله که قبولی گلم💙

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2738
یادمه بچه بودم به قاصدک میگفتم با پسرداییم ازدواج کنم... خداروشکر گوش نداد قاصدکه    

خخخخخ ، شانس اوردی ! اخه من‌بچه بودم قاصدکها خیلی خوب بودن زود گوش میدادن به حرفم

.
اره خیلی . به قاصدک گفتم بابام برام دوچرخه بخره ک براورده شد الانم ارزوها میگم بهشون

چه قاصدک خوبی بوده پس! 

من همش واسه دخترای برنامه کودک ها اززو میکردم

.
2706