2733
2734

دختری که دوسش دارم از فروردین یهو دیگه جوابمو نداد 

میدونم دوسم داره و هیچ دلیلی نتونست بیاره برای تصمیمش 

دعوامون شد و الکی گفت یکی دیگه تو زندگیمه و ... 

حتی دوستاشم تعجب کردن که همچین تصمیمی گرفت و میگفتن خیلی جدی بود توی این رابطمون ، اصلا ادمی نیست که هر دقیقه یه تصمیمی بگیره

همه جا بلاکم کرده و جوابمم نمیده 

پیام دادم تولدشو تبریک گفتم جواب نداد 

الان تو فکرم ببینم اگه بشه برای ولن براش یه کادو بگیرم بفرستم 

بنظرتون این کارو بکنم یا نه !؟

اگه شما جای اون دختر بودید چیکار میکردید !؟

بنظرتون ممکنه برگرده !؟ 

خواهش میکنم فقط راهنمایی کنید ، تفره نرید و الکی قضاوت نکنید 

°° کاربر آقا  °° ... انجام کار درست هیچوقت اشتباه نیست ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نفرست اون دیگه رفته 

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2738
مطمعنین اونجور که خودش میگه؛یکی دیگه تو زندگیش نیس؟؟ یا شما اینطور فکرمیکنین؟

مطمئنم کسی نیست تو زندگیش

°° کاربر آقا  °° ... انجام کار درست هیچوقت اشتباه نیست ...

حتما آدم دمدمی مزاجیه یا واقعا یکی بهترو پیدا کرده یا دیده با یکی از شرایط شما نمی تونه کنار بیاد شایدم صرفا دلشو زدی

از فروردین جوابتو نداده خیلییی زیاده اونم بی دلیل نه نمی خواد اگه واقعا بی دلیل این کارو کرده با توجه بیشتر ازت دور میشه بعضیا چه زن چه مرد همینن تا محبت میکنی فرارین دنبال کسین که بهشون کم محل بده انگار

یعنی خودش هیچ دلیلی مطرح نکرده؟؟

2706