2726
عنوان

شما بودین‌ میرفتین؟

224 بازدید | 20 پست

دختر داییم‌ چندسال هست هر چی اصلاح‌ صورت و ابرو داره میاد من براش انجام میدم چون تزریقات و حجامت و بادکش هم انجام میدم همیشه میاد و من انجام میدم براش و هیچ وقت تعارف نکرد حداقل پول وسایل حجامتت‌ رو بدم‌ تازگیا‌ یاد گرفته به هر کدوم از فامیل خودش و شوهرش‌ میرسه میگه برید پیش دختر عمه ام مجانی انجام بدین ‌و. ....همین غروب زنگ زده میگه بیا خونمون‌ برای پدر شوهرم سرم‌ و آمپول تزریق‌ کن منم گفتم با شکم‌ ۶ ماهه‌ چطور بیام خسته ام هستم بی زحمت از این به بعد دیگه سراغ من نیا‌ به بقیه توصیه نکن بیان پیشم مفتی انجام بدن‌ من پول وسایل که میدم‌ حالا تزریقات هیچی اونم تو این کرونا 

زود قطع کرد

ولی حقش بود خدایی قبول دارین؟

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حقش بود چه پروو بوده هاا

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر
2728

از اول نباید رو میدادی 

ولی خوب کاری کردی

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶

خوبش کردی هرچند زودتر از اینا باید بهش میگفتی، والا من خواهرم آرایشگره هربار رفتم پیشش بهش دستمزدشو دادم هرچند قبول نکرده و بهم تخفیفم داده 

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
حقش بود چه پروو بوده هاا

انقدر حرصم گرفته 

تازه بدتر اینکه عروس همین داییم‌ امروز زنگ زده میگه ی چیزی پول بهم قرض میدی قبلا هم از زن داداشم پول گرفته نداده‌ منم گفتم پولم کجا بود شما خونواده‌ چتونه‌ امروز

از اول نباید رو میدادی  ولی خوب کاری کردی

چون از بچگی با ما بزرگ شده و مادر هم بال سرش‌ نبوده همیشه شامل محبت مادرم و ما بوده و یگه‌ روش‌ زیاد شده بود

2706