2726

بچه ها من نهم ماه پیش یه سقط داشتم

دلیلشم بارداری پوچ بود

به هیچ کس تو خونواده نگفته بودم میخواستم بعد شنیدن صدای قلبش سورپرایزشون کنم

آخه نوه اول هردو طرفه

وقتی به شوهرم گفتم خیلی خوشحال بود و از خوشحالی دونه دونه اشک میریخت...

که اینطوری شد...

حالا دلم نمیخواد دوباره ناراحت شه!

میخوام این سری که اقدام کردم تا وقتی صدای قلبشو نشنیدم نگم به شوهرم

میشه به نظرتون؟

نمیخوام باز کلی دلش خوش بشه ولی دوباره ناراحت بشه....

با اینکه اقدام اولمون بود که سقط شد ولی حس کردم خیلی ضدحال خورد...

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

مگه میشه 

منم همچین تصوری داشتم 

ولی همیشه مث ندید بدیدا کنارم بود😂😂😂

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببخشیدا مگه اینکه شوهرت خنگ باشه😂😂😂

چطوری باید بفهمه؟؟؟؟

بجز جواب آزمایش؟

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش

نمیدونم ما هم مث اونا 

من که بودم میگفتم شاید مراقبت بیشتر لازم داشته باشی 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
چطوری باید بفهمه؟؟؟؟ بجز جواب آزمایش؟

پریودت دیر بشه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
نمیشه که نگی  اگه نگی ممکنه بدتر ناراحت شه سو تفاهم میشه

میخوام وقتی صدای قلبشو شنیدم بهش بگم...

وقتی که مطمئن شدم از بودنش

پریودت دیر بشه

😑😑

اون که اصلا روزاش دستش نیست😂

بعدشم بعد از سقط احتمال اینکه نامرتب بشه زیاده

دکتر جلوی خودش گفت

مگه میشه  منم همچین تصوری داشتم  ولی همیشه مث ندید بدیدا کنارم بود😂😂😂

دقیقا موقع بیبی چک کنارم وایمیسه نتیجه رو ببینه میبینه منفیه از من بیشتر ناراحت میشه ولی منو دلداری میده

2706