2726
عنوان

💌 وصیّت پدر و مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 1023 بازدید | 61 پست
روحشون شاد 🌹🙏

ممنون عزیزم 🙏💐🌹

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخه جاریهام موقع مریضی پدرم خیلی اذیتم میکردن

الهی بگردم،😔 وقتی ناراحتی شما رو دیده اینطور نصیحتتون کرده😔 مگه مریضیِ خدا بیامرز به جاریهای شما ارتباط داشت یا زحمتی براشون داشت که اذیتتون میکردن؟؟

مادر بزرگم همیشه به مامانم میگفت دخترتو راه دور شوهر نده.همیییشه میگفت.حدود ی سال پیش فوت کرد و سعی میکنم حتما عمل کنم ب وصیتش.

بابامم همیشه میگه هیچ وقت دعوا نکنین.تو دعوا هم اونی که کتک بخوره بدبخت میشه هم اونی که کتک بزنه بدبخت میشه.این حرف بابام خیلی روم تاثیر داره.حالا ما که دختریم برامون دعوای خیابونی پیش نمیاد ولی کلا😂

دیگهههههه...بابام همیشه میگه نظم و برنامه داشته باشین .ولی خب اینو نمیتونم اجرا کنم😁مامانمم خیلی چیزا کفته یادم نمیاد 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
الهی بگردم،😔 وقتی ناراحتی شما رو دیده اینطور نصیحتتون کرده😔 مگه مریضیِ خدا بیامرز به جاریهای شما ا ...

نه بخاطر یه خصومت دیگه ادیتم میکردن میدیدن من ناراحت پدرمم بازم کوتاه نمیومدن و بیشتر ازارم میدادن

تازه بعد فوت پدرم همینکه دفنش کردیم رفتن عروسی 

لطفا اگه امکانش هست برا شادی روح بابا و داداشم یه صلوات بفرستین
مادر بزرگم همیشه به مامانم میگفت دخترتو راه دور شوهر نده.همیییشه میگفت.حدود ی سال پیش فوت کرد و سعی ...

خدا مادر بزرگتون رو بیامرزه، واقعا منم قبول دارم اصلا نباید راه دور ازدواج کرد 

سایه ی پدر مادرتون مستدام🌹🙏

نه بخاطر یه خصومت دیگه ادیتم میکردن میدیدن من ناراحت پدرمم بازم کوتاه نمیومدن و بیشتر ازارم میدادن ...

😳😳😳😳😳😳😳😳 شما عزادارِ مدرتون بودین اونا رفتن عروووووسی؟؟؟ 

عجب...... آدما بعضی وقتا چقدر دل سنگ میشن آخه😔

جاری بزرگم که چهارسال ازم بزرگه میگفت باید تا من اومدم وایسی بعد بشینی منم پا نمیشدم میگفتم چرا برا بقیه بلند میشی برا من نه

این شد یه دشمنی بزرگ.

😳😳😳😳😳😳😳😳 شما عزادارِ مدرتون بودین اونا رفتن عروووووسی؟؟؟  عجب...... آدما بعضی وقتا ...

تازه اومدن ماشین ما رو امانت گرفتن رفتن

جاری بزرگم که چهارسال ازم بزرگه میگفت باید تا من اومدم وایسی بعد بشینی منم پا نمیشدم میگفتم چرا برا ...

مگه خُرم سلطانه که وقتی از در میاد بقیه جلوی پاش بلند شن؟؟🤨

حالا منم نمیخوام یه وقت آتیش بیاری کنم ولی حق با شماس، من باشم عمراً اگه جلوی پاش بلند شم🤨🤨

😳😳😳😳😳😳😳😳 شما عزادارِ مدرتون بودین اونا رفتن عروووووسی؟؟؟  عجب...... آدما بعضی وقتا ...

کار خدا رو میبینی

میدونی چی شد؟

دوسال بعد از بابام پدر اون فوت کرد روز دوم مرگش من رفتم جشن  دنیا اومدن بچه اقواممون 

دلم خنک نشده هنوز

مگه خُرم سلطانه که وقتی از در میاد بقیه جلوی پاش بلند شن؟؟🤨 حالا منم نمیخوام یه وقت آتیش بیاری کنم ...

اخه رسمه شهر ما یکی از راه میرسه همه بپاش بلند میشن اما اون بپای من بلند نمیشد

2706