2137
2106
عنوان

💌 وصیّت پدر و مادر

272 بازدید | 41 پست

روح همه ی پدر و مادرهای از دست رفته شاد ، و بقای عمر همه ی پدرها و مادرها و  سایه اشون مستدام؛

💌 پدر یا مادرت، وصیّت یا نصیحتی بهت کرده که هیچوقت از یادت نمیره؟؟ 

هیچوقت نمازمو ترک نکنم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
در قید حیات هستن؟؟

آره عزیزم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

تاکید سر نماز اول وقت داشتن

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
سایشون مستدام🌹🙏

مرسی عزیزدلم🙏🏻😘

2050
در قید حیات هستن؟؟

خیر هر دوشون برحمت خدا رفتن روح همه پدران ومادران اسمانی شاد

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2183
روحشون شاد 🌹🙏

ممنون عزیزم 🙏💐🌹

اخه جاریهام موقع مریضی پدرم خیلی اذیتم میکردن

الهی بگردم،😔 وقتی ناراحتی شما رو دیده اینطور نصیحتتون کرده😔 مگه مریضیِ خدا بیامرز به جاریهای شما ارتباط داشت یا زحمتی براشون داشت که اذیتتون میکردن؟؟