2737
2734

ماه پیش ۱۰ ام پریود شدم این ماه دقیقا روز ۱۰ ام بیبی چک گرفتم منفی بود هنوز پریود نشدم سابقه عقب انداختن دارم اما میترسم بارداری خارج رحمی باشه چیکار کنم بنظرتون چند وقت بعد لوله پاره میشه؟

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
خارج رحمی درد زیادی داره اصلا دیدل نداره این استرسای بی پایه رو ب خودتون وارد کنید ب هزار و یک علت م ...

درد دارم هم دلم هرازگاهی درد میکنه هم پشت کمرم جایی ک کلیه هام هست که من احساس کردم کلیه مه الان یهو یادم افتاد تخمدانم همونجاس

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
درد دارم هم دلم هرازگاهی درد میکنه هم پشت کمرم جایی ک کلیه هام هست که من احساس کردم کلیه مه الان یهو ...

خب برو دکتر

بی هیچ سوالی و جوابی بغلم کن خسته تر از آنم که بگویم به چه علت ...