2726

بعضی علامتاش رو متوجه نمیشم..از طرفی کاربرد یکی دو تا از چیزایی که داخلش هست رو نمیدونم 

https://s17.picofile.com/file/8419787142/%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B0%DB%B1%DB%B0%DB%B2_%DB%B1%DB%B1%DB%B0%DB%B0%DB%B4%DB%B2.jpg

آبی نشده

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

https://s17.picofile.com/file/8419787142/۲۰۲۱۰۱۰۲_۱۱۰۰۴۲.jpg

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
2728
ای وای چرا آبی نشد  

باید  تو قسمت لینک بنویسی سمت راست عکس

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 

اسم توسترم کومتای مدل ۵۰۴۵ 

سوالم اینه که نمیتونم همه ی علامتای المنت رو بخونم بخصوص اونی که هیچ علامتی توی کادرش نداره

سوال بعدن در مورد قطعه های داخلشه که یکیش مثل انبر میمونه ولی من نمیدونم چیه 

2706