2733
2734
عنوان

دخترم خوابش نمی‌بره

627 بازدید | 49 پست

سلام دوستان گلم 

دخترم هفت سالشه . تنهاست ولی پرجنب و جوشه. تمام روز درحال بازی کردن و حرف زدن و الانم که دیگه یاد گرفته کتابم میخونه . امروز به مدت چند ساعت متوالی نشسته و با ذوق کتاب خونده . تاحدیکه خیلی خسته شد و بهش گفتم دیگه اجازه نداری کتاب بخونی و استراحت کن . شام رو زود خورد و آماده ش کردم برای خواب . ۸/۵ بردمش تو رختخواب و قصه شاد گفتم براش و کلی خوشش اومد و مرتب خمیازه میکشید ، تمام چراغها خاموش ، سکوت مطلق ، کنارش خوابیدم ، من خوابم برد یهو بیدار شدم دیدم ساعت ۱۲ شبه و دخترم توی تاریکی هنوز بیداره 

اینهمه توضیح دادم که بدونید تمام شرایط خوابو مهیا میکنم بازم زودتر از ۱۱ نتونسته بخوابه و این خیلی آزارم میده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب عزیز من اخه بچه ای که مثلا عادت داره 12 بخوابه رو که 8 نمیبرن بخوابونن. معلومه خوابشم ببره بیدار میشه نصف شب. 

حالا دیگه تا 3 و 4 بیداره

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.
2738
خب عزیز من اخه بچه ای که مثلا عادت داره 12 بخوابه رو که 8 نمیبرن بخوابونن. معلومه خوابشم ببره بیدار ...

عزیزم اصلا نخوابیده 

یه بیماری براش پیش اومد دکتر گفت باید درکنار درمان بیماریش خواب شبشم تنظیم بشه و الان بیش از یکساله که دارم روش کار میکنم ولی هنوز موفق نشدم 

این اصلا مشکل نیست.بچه ی سالم اخه ایقد زود میخابه؟؟؟؟چیکارش داری طفلیو بزار بازی کنه.پسر من یکسالوخورده اس الان خابید.منم باشم عمررررا هشت بخابم

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
این مشکل هر شبمه  امشب تا ۱۲/۵ بیدار بود  دیشب تا ۱۱/۵ و هیچ شبی زودتر از ۱۱ نخوابیده&nb ...

خب 11 ک خوبه ِبابا میخای زودتر هم بخوابونیش هرشب یه ربع زودتر بخوابون تا برسه ب 9 .نهههه یهو از 12 برسونی ب 8 معلومه بچه بدتر بدخواب میشه 

اینایی ک.میشینن میگن زن باید فلان باشه و بیسار باشه همش الکیه.زن فقط باید مستقل باشه بخصوص از  لحاظ مالی .دعا کنید منم شاغل بشم 😍
2706