2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من گرفت لب انجام دادم جای بخیه دور تا دور لبم مونده، یه خط سفید ،همش مجبورم رژ لب بزنم ، شوهرم خیلی حساسه روی این خطه ،به حدی که میخاد بره دکترم رو بزته، سه بار هم جای بخیه رو درم ابریژن کردم، تقریبا یک سال و شش ماه میگذره ، نمیتونم لب بالام مثل حالت نرمال برگردونم ، خلاصه مثل چی پشیمونم ، اگه لبت با یه رژ لب و میکام درست میشه نکن اینکار رو، من پیش دکتر بیات توی سعادت اباد جراحی کردم ، الان فک کنم بالای ۱۵ تومن هست 

من گرفت لب انجام دادم جای بخیه دور تا دور لبم مونده، یه خط سفید ،همش مجبورم رژ لب بزنم ، شوهرم خیلی ...

هووف چ بد😐😐😐اره میخاستم همراه با عمل بینی سانترالم انجام بدم دیگ پشیمون شدم 

هووف چ بد😐😐😐اره میخاستم همراه با عمل بینی سانترالم انجام بدم دیگ پشیمون شدم 

سانترال کنار بینی، جای بخیه ش زیر بینی هست ، باز اونم جاش میمونه، قبل از عمل، دکتر گفت جاش نمیمونه ، الان نمیتونم شکایت کنم چون ازم امضا گرفتن ، دکترا فقط به فکر جیب خودشونن

2738
سانترال کنار بینی، جای بخیه ش زیر بینی هست ، باز اونم جاش میمونه، قبل از عمل، دکتر گفت جاش نمیمونه ، ...

چرا میتونی ازش شکایت کنه اون یک برگه فرمالیته اس  و همه دکترها حتی برای عمل در اتاق عمل بهت میدن و اونارو مبری از مسولیت نمیکنه