2737
2734

سلااااااااام . خب بگید   کدوم یکی از این شخصیت ها رو دووس داارید   ؟؟؟

1_ یه دختر شیطوووون ، یخورده پروو ، زبون شیش متر البته به موقعش . با رفتار های دخترونه و یکم لوس . شوخ طبع و باحااال  دیوونه.. لجباز   . حرف حرف خودشه و تمااااام . 

۲_ یه دختر با رفتار های خانومااانه . با ادب. موقر .متین .سنگین .عااقل معمولی اهل شوخی زیااد نییس . با رفتار های کاملااا خانومانه

بگید کدومششش؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ترکیبی ام 😅

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2738

من دومی ام بی شک دومی رو میپسندم

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤نکند اینهمه بد قلب مرا سست کند

۲ یا حد وسط   

شما یه کبریت بردار  ،روشن کن بنداز تو جنگل !  به ساعت نمیکشه که  همه چیز نابود میشه!     حکایت بعضی آدماست      خودشون ارزش زیادی ندارن،   اما زندگیتو با خاک یکسان میکنن!:)                   ###وقتی با یه مرد واقعی تو رابطه باشی، هیچ وقت نگران دزدیده شدنش نیستی               دزدیده شدن واسه پسر بچه های هولِ!
2706