2737
2734
عنوان

میشه راهنماییم کنین

66 بازدید | 6 پست

سلام انگار پسر من سرما خورده الان سه ماه و بیست و پنج روزشه آبریزش بینی داره سیته اش خس خس میکنه و سرفه میکنه مدفوعش هم سبز رنگ شده دمای بدنش هم گرفتم 36/9 بود بقیه چیزاش خوبه

من چی کار کنم الان به نظرتون ببرم دکتر یا لازم نیست

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

اره ببر حتما میمونه رو سرش

فقط یه ایرانی میتونه بعداز اینکه جواب آزمایشش رو گرفت و       سالم بود بگه:این همه خرج کردیم هیچیمون هم نبود😂😂😂  آقا اینایی که میخوان مشت بیارن از قبل ی ندا نمیدن که ما کف دست نبریم سنگ کاغذ قیچی بشه😂😂😂 توجه کردین وزارت بهداشت دیگه پیام نمیده سپردمون دست خدا😂😂
اره ببر حتما میمونه رو سرش

آخه تو نت زده بود بالای سه ماه تا شدید نشده نیاز به دکتر نیست 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه به توصیه های نت گوش نکن کوچیکه رو سرش میمونه ببر دارو بده بهش من بچه برادر شوهرم اینجوری بود بردش دکتر یکی دوبار تا خوب شد

فقط یه ایرانی میتونه بعداز اینکه جواب آزمایشش رو گرفت و       سالم بود بگه:این همه خرج کردیم هیچیمون هم نبود😂😂😂  آقا اینایی که میخوان مشت بیارن از قبل ی ندا نمیدن که ما کف دست نبریم سنگ کاغذ قیچی بشه😂😂😂 توجه کردین وزارت بهداشت دیگه پیام نمیده سپردمون دست خدا😂😂
2728
نه به توصیه های نت گوش نکن کوچیکه رو سرش میمونه ببر دارو بده بهش من بچه برادر شوهرم اینجوری بود بردش ...

آهان باشه پس میبرمش ممنون

سرفه نباید کنه بده نبری ریه هاش عفونت میکنه تا همیشه دوراز جونش میمونه سرش

سرفه نباید کنه بده نبری ریه هاش عفونت میکنه تا همیشه دوراز جونش میمونه سرش

الان زنگ زدم از یه دکتر پرسیدم گفت تا وقتی آبریزش بینی اش سبز نشده نیاز نیست دکتر ببرم 😀 از شمام بابت راهنماییت ممنونم