2726

ما باهم تموم کردیم و سه ماهه کاتیم،من تو این مدت همش فکر میکردم داره با بقیه میچرخه و اینا

حالا دوبار امتحانش کردم

یه بار تو اینستا

با پیج دوستم، و چند تا دختر خفن فالوش کردیم که مثلا چیزی بگه

رو هیچکدوم پیجشو باز نکرد

فقط یکی رو فالو کرد

چند تا استوری لختی گذاشتیم که کلا ریپلای کنه

(چون سر من یه استوری عکس طبیعت که اصلا ریپلایی نبود رو ریپلای کرد)

سین میکرد استوری دختره رو ریپلای نمیکرد

بعد با پیجش گفتیم سلام

میتونست یه جوری سین کنه که سین نزنه اما از قصد سین زد جواب نداد

گفتم ممنون از فالو بازم چیزی نگفت

گفتم جواب سلام واجبه،زد بلاک کرد

امشبم بعد مدت ها

تو تلگرامش گفتم سلام

سین کرد جواب نداد گفتم خوبی 

گفت شما گفتم یه دوست،دخترم

پروفایلمم عکس یه دختر خوشششششششششگل بود

امون نداد زد بلاک کرد

به نظرتون چشه؟نه خودم میتونم حرف بزنم باهاش

نه میذاره به اسم غریبه حرف بزنم باهاش😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سالته

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
2728

اره حتما میدونه خودتی 

یا کلا تو باهاش کات کردی با دخترا مشکل پیدا کرده یه مدتی

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2706